pivovar helf

Hyypia vítá Aggera zpátky

Sami Hyypia je rád, že je Dani Agger zpátky poté, co téměř celou minulou sezónu vynechal kvůli zranění.

Hyypia podepsal s Liverpoolem jednoletý kontrakt a je připraven na poslední sezónu na Anfieldu. Stoper bude mít brzy 35, ale minulou sezónu dokázal, že ještě nepatří do starého železa, poté co odehrál přes 40 zápasů. Ovšem rychlostně na tom není už nejíp a hodit se budou především jeho zkušenost, které bude předávat mladým stoperům.

Fin sledoval úspěšný návrat Daniela Aggera v zápase proti Tranmere, po jeho absenci kvůli zranění a je rád, že je zpátky. Ale zkušený obránce chce o své místo v sestavě bojovat. A pro Liverpool Echo řekl: : Je skvělé vidět ho zase zdravého, protože hráči chtějí většinou hrát a pro něj muselo být velmi těžké být tak dlouho bez fotbalu. Musí být zničující být mimo celou sezónu. Nikdy sem to nezažil, ale jsm si jistý, že je to velmi těžké. Jsem rád, že je zpátky a pomůže týmu vyhrávat trofeje."

"Manažer musí být šťastný, protože nyní má na výběr z 5-ti stoperů. To znamená, že všichni budeme o své místo v sestavě bojovat, ale touto cestou šel Liverpool vždy a letos to nebude jiné. O své místo budu bojovat a jsem si jistý, že ostatní budou dělat to stejné."

 

 

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook