pivovar helf

Ablett žiada šancu pre rezervistov

Manažér rezervy Gary Ablett verí, že jeho tím môže prekonať triumf z minulej sezóny len jediným spôsobom. A netýka sa to zisku žiadnej ďalšej trofeje.

Bývalý obranca The Reds je pripravený zrieknuť sa akýchkoľvek trofejí s rezervným tímom, výmenou za presadenie sa mladých hráčov do A-tímu Rafu Beniteza.

„Nadviazať na tak úspešnú sezónu pre nás bude nesmierne ťažké.“ Hovorí Ablett po tom, čo sa mu s jeho tímom podarilo uspieť v severnej aj národnej súťaži rezerv a takiež v Dallas Cupe.

„Pre mňa osobne by bolo progresom presadenie sa mojich hráčov do prvého tímu. Mali sme podarenú sezónu vďaka niekoľkým naozaj kvalitným hráčom. Dúfame v 3-4 nových hráčov pred začiatkom novej sezóny, ktorí by náš tím mali ešte vylepšiť. Bolo by skvelé mať 2-3 hráčov v Rafovom tíme, vieme však, ako veľmi je to náročné, ale to je náš cieľ. Po roku akým bol ten minulý, sme presvedčení, že máme kvalitný tím.

Chceli by sme hrať viac proti iným tímom ako ostatným rezervám, podľa mňa je to jediná cesta ako sa zlepšiť. Rozhodli sme sa preto našich hráčov otestovať tvrdšie a to proti niekoľkým A-tímom. Túto predsezónnu prípravu budeme hrať proti tímom ako Hamilton, Inverness, Peterborough and Stockport. Máme tiež v pláne zápas s Manchesterom United v Lancashire Senior Cupe. Hrať proti United je vždy dobrý test.“

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook