pivovar helf

Reina je nejlepší brankář PL i Španělska, tvrdí Rafa

Rafa složil velkou pochvalu gólmanovi Pepe Reinovi, který se blíží k úctihodné metě 100 zápasů bez obdrženého gólu.

José Manuel Reina je nejlepším brankářem celé Premiér League i Španělska, myslí si to manažer Liverpoolu Rafael Benítez. Reina chytá za Reds už čtvrtý rok a brzy dosáhne stého čistého konta v klubu.

Liverpool letos zatím vede ligu a Reina představuje jistotu mezi třemi tyčemi. Za tři a půl roku už v bráně nasbíral devadesát tři čistých kont.  "První rok po jeho přestupu jsme v lize získali dvaaosmdesát bodů. Měli jsme hodně zápasů s nulou, což dávalo celé obraně velkou sebedůvěru," vrátil se o několik let zpátky manažer Liverpoolu Rafael Banítez."Diego Cavalieri je dobrý brankář, ale v tuto chvíli na Reinu nemá, ten tu je už navíc delší dobu," pokračoval španělský kouč. "Chci říct, že Manuel je nejlepším brankářem v Premier League a také mezi Španěly. Po nás je obrovsky důležitý díky svému umění, ale i pro svou mentalitu."O víkendu hraje Liverpool zápas třetího kola FA Cupu proti Prestonu, Reina si ale nejspíš další nulu nepřipíše. Manažer Benítez se svou oporu chystá šetřit a dát šanci Cavalierimu.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook