pivovar helf

Yossi nie je na predaj

Tvrdí to Rafa a asi vie, prečo. Izraelský záložník by mohol aj v ďalšej sezóne plniť úlohu akéhosi žolíka z lavičky..

O služby kreatívneho záložníka sa v posledenj dobe zaujíma hneď niekoľko klubov. Portsmouth, Hamburg, Newcastle, či tiež Benayounov bývalý zamestnávateľ West Ham. Rafa sa však dnes vyjadril jednoznačne - "Yossi nie je na predaj!"

"Je leto, čas sa vlečie, médiá nemajú o čom písať, tak si vymýšľajú všelijaké historky," hovorí na margo prestupových špekulácií izraelský reprezentant.

"V piatok vyšli britské médiá s tým, že mi manažér Benítez potvrdil, že na Anfielde zostávam. Je vidieť, že sa takéto správy stretávajú s veľkou predstavivosťou autorov, veď už po skončení sezóny bolo jasné, že nikam neodchádzam."

"Benítez mi povedal, že je so mnou spokojný, s tým ako som sa v prvej sezóne v LFC uviedol a že by to nebola najlepšia cesta, keby som mal tím opustiť. Benítez ma kupoval, preto, že sa mu páči ako hrám. Mám s ním výborný vzťah. Mal som vydarenú sezónu, dokonca môžem povedať, že som prekvapený z toho, ako sa mi darilo. Rafa nechce počuť nič o mojom odchode, ani vtedy, keby prišla na rad naozaj solídna ponuka. Liverpool je pre mňa dobrá voľba, preto opakujem, zostávam na AR. Mal som aj finančne výhodnejšie ponuky ako tú od LFC, ale na základe tohto kritéria som sa nerozhodoval," hovorí Yossi.

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook