pivovar helf

Fanoušci Liverpoolu navzdory koronaviru slavili před Anfieldem

Anfield2020

 

Liverpool se po dlouhém 30ti letém čekání dočkal!

Díky výhře 4:0 nad Crystal Palace a prohře Manchesteru City proti Chelsea 2:1 se The Reds odpíchli od Citizens na rozdíl 23 bodů a získali tak definitivně mistrovský titul. Oslavy 19. Ligového titulu si samozřejmě nenechali ujít také fanoušci, kteří se i přes opatření kvůli koronaviru shromáždili v hojném počtu před Anfieldem.

Jürgen Klopp sledoval zápas Chelsea – Manchester City (2:1) na Liverpoolském hotelu. "Dohodlo se to den předem, řeklo se, že bude grilovačka. Vědělo se, že se u toho budeme dívat na fotbal. A doufali jsme, že Chelsea vyhraje, nebo ubojuje aspoň bod. Nakonec Chelsea vyhrála a bylo to skvělé."   Prozradil Vítězslav Jaroš, který chytá za mládežnické kategorie Liverpoolu.

Oslavy mistrovského titulu si nenechali ujít také fanoušci Liverpoolu, kteří k nelibosti vedení města a Jürgena Kloppa slavili 19. Ligový titul před Anfieldem, navzdory opatření koronaviru. „Slavte doma, s pivem, ale zůstaňte doma.“ vzkázal strůjce Liverpoolského snu svým příznivcům, kteří po půlnoci museli být ochrankou města umravněni, kvůli světlicím a nedodržováním rozestupů.

________________________________________________________________________________________

Po týchto oslavách fanúšikov v Liverpoole, ktoré by boli ďaleko bujarejšie nebyť obmedzení, sme sa v redakcii sme sa rozhodli využiť tento príspevok, aby sme sa Vás opýtali : "Ako Ste oslavovali titul ?"  Kde Ste pozerali rozhodujúci zápas.  Podeľte sa s nami o podrobnosti a zážitky. Ak sa ešte len chystáte riadne "spláchnuť" túto udalosť - napíšte nám aj o tom. 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook