pivovar helf

Jurgen Klopp podrobně popsal, proč nepřijde Werner

Werner

Reds se dlouho ucházeli o Tima Wernera, který také vyjádřil přání odejit na Anfield, než koronavirus způsobil, že finanční nejistota zachvátila sport a většinu průmyslových odvětví.

Liverpool by mohl v důsledku pandemie čelit ztrátě příjmů ve výši až 200 milionů liber. U fanoušku se neočekává, že se v roce 2020 vrátí na stadiony. Tato nejistota způsobila, že Reds přehodnotili své chováni na přestupním trhu, který by znamenal přestup ve výši 50 milionů liber, jenž byl kdysi považován za výhodný, se nyní ukazuje jako neopatrný, zejména s ohledem na diskuse se současnými hráči ohledně snižováni platů. V rozhovoru pro Sky Germany hovořil velmi pochvalně jak o Wernerovi, tak o Kai Havertzovi, který zůstal nějakou dobu ve spojení s Liverpoolem.

„Na této planetě je spousta dobrých hráčů" Řekl Klopp. „Timo Werner je skvělý hráč, Kai Havertz je skvělý hráč. Správný čas, příležitost - všechno se musí spojit. Před šesti, sedmi týdny jsme nevěděli, jestli budeme letos znovu hrát. Kdybychom nehráli druhou polovinu sezóny, mysleli bychom si: Dobře, kdy můžeme hrát fotbal? Chováme se, jako by už bylo všechno vyřešeno. Není to vyřešeno. V tuhle chvíli je [v Liverpoolu] docela ticho, myslím, že je bezpečné to říct."

„Pokud chcete provozovat normální podnikání a záleží na příjmu. Nemůžete utrácet když nemáte ponětí, kolik vyděláte, zejména proto, že nevíme, kdy můžeme začít znovu hrát s diváky. Momentálně všechny kluby přicházejí o peníze. Bez diváků musíme sezónní vstupenky vrátit a pravděpodobně příští rok žádné neprodáme. Alespoň možná bez prvních 10 nebo 15 zápasu.  VIP sekce zůstanou prázdné a vstupenky se prodávat nebudou. To má vliv na ostatní partnery. S hráči diskutujeme o snižování platů a kdybychom na druhou stranu dali 60 milionů eur na hráče, měli bychom co vysvětlovat."

A právě teď zjišťujeme, že klub zůstává harmonický a jednotný, jak tomu bylo od příchodu Kloppa se strukturou mezd navrženou tak, aby spíše odměňovala než motivovala nové přírůstky.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook