pivovar helf

Premier League sa Reštartuje 17.júna

PL restart

 

Silné mužstvo dokáže ešte viac stmeliť aj „Lockdown“

Hráči FC Liverpool nehrali žiadny súťažný zápas od nešťastnej prehry s madridským Atleticom 11. marca tohto roka na Anfielde. Hráči nášho tímu napriek Lockdownu však okamžite pristupovali rôznym spôsobom  k udržiavaniu formy a kondície tak, aby zužitkovali čo najviac z toho, čo im rámec ich možností ponúkal.

V ďalšej fáze sa ukázala dôležitosť každého člena podporného tímu, ktorý nastavil fitnes program tak, že sa ho každý jednotlivec s nadšením pridŕžal.

Je však ťažké vyhnúť sa začiatku od bodu „0“ napriek pohodlnému náskoku v tabuľke, tobôž bez priamej podpory fanúšikov na štadióne. Určite sa však na spustenie súťaže všetci veľmi tešíme, dúfajúc v konečné regulárne priznanie ligového titulu hoci aj na úkor vynechania pohárových súťaží, ktoré už pre nás nie sú až tak zaujímavé...

Keď náš kolega začal písať tieto riadky, netušil, že o pár okamihov sa všetci dozvieme správu, na ktorú netrpezlivo čakáme :

Premier League ohlásila reštart sezóny na 17.júna !!

Tento deň pripadne na stredu, v ktorom sa odohrajú dva ligové zápasy. Proti sebe nastúpia City s Arsenalom a Villa so Sheffieldom.  Kolo sa dohrá cez víkend 19. – 21. júna. Premier League stanovila hracie časy zápasov v jednotlivých dňoch počas týždňa, ale úplný kalendár na svojej stránke ešte nezverejnila. The Reds odohrajú svoj prvý zápas po reštarte proti mestskému rivalovi v Goodison parku. Stane s tak pravdepodobne v sobotu alebo nedeľu.

Všetky dohrávané zápasy sa budú hrať pred prázdnymi tribúnami, pričom priame prenosy budú vysielať naživo televízne kanály : SKY Sport, BT Sport, BBC Sport, Amazon Prime. BBC Sport odvysiela 4 priame prenosy z najvyššej futbalovej ligy  prvýkrát od roku 1992.

Hráči mali dlhú prestávku, problémy s tréningami a celý rad prekážok, ktoré im vírus postavil do cesty. My všetci veríme, že sa v našom klube s týmto dokázali vyrovnať. Pred prestávkou celý tím predstavoval silný kolektív, ktorý má pred sebou veľký cieľ.  Poďme im držať palce aby ho dosiahli pre seba, pre klub, pre svojich najbližších ... V neposlednom rade pre nás všetkých.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook