pivovar helf

Coronavirus: Premier League je pozastavená

CORONA

 

Dnes napoludnie prišla očakávaná správa o prerušení Premier League.

Všetky zápasy Premier League, rovnako tak zápasy ďalších profesionálnych líg, ženských a pohárových nevynímajúc sú v tomto okamihu dočasne pozastavené najmenej do 3.apríla.

O tom, či sa 4. apríla sa otvoria brány štadiónov najvyššej futbalovej ligy v Anglicku sa rozhodne na základe medicínskeho odporúčania, ktoré zohľadní aktuálny stav šírenia vírusu.

Premier League sa pozastavením zápasov pripája k ligám v Taliansku, Nemecku, Španielsku, Francúzsku. Správy už pred tým potvrdili pozitívny test na coronavírus trénera Arsenalu Mikala Artetu. Celý tím Arsenalu je v karanténe. Správy o pozitívnych testoch ďalších hráčov nedávali tušiť nič dobré ....

 

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook