pivovar helf

Tsimikas a přestupy obecně

transferwindow

 

Jürgen Klopp musel změnit své přestupové plány. Pandemie koronaviru dramaticky snížila příjmy LFC a noví šampioni PL tak museli odpovídajícím způsobem snížit své nároky. Pro klub, který pod vládou FSG žije z toho, co si vydělá, znamená méně příjmů také méně peněz na nákupy posil. Důkazem toho byla kauza ohledně útočníka Tima Wernera, kde se Liverpool nakonec rozhodl stáhnout z boje o jeho získání. LFC cítil, že si prostě nemůže dovolit zaplatit 54 milionů liber (plus hráčovu vysokou mzdu) za někoho, kdo bude back-up k útočnému triu. Klopp k tomu řekl: „Není to tak, že bychom si mysleli, že se nemůžeme zlepšit pomocí přestupů – děláme to, co je pro nás správné a co jsme schopni udělat, to je celé. Nemůžeme nakupovat jenom proto, že ostatní nakupují a že to po nás všichni chtějí. Kupujeme, když máme peníze a když potřebujeme. Když není splněna jedna z těchto dvou podmínek, pak nikoho nekoupíme.“

Add a comment

Číst dál: Tsimikas a přestupy obecně

Liverpool bude muset hrát i proti lidožroutům

newcastle

 

Noční můra příznivců Newcastlu brzy skončí. Spořivý majitel Mike Ashley, který anglický klub dovedl během třinácti let ke dvěma sestupům z  anglické soutěže Premier League a k bezcílnému bloumání, konečně kývl na prodej. Byl nazýván při koupi posil skrblýkem, ale tentokrát prodal celý klub. Dobře? Jak se to vezme!

Add a comment

Číst dál: Liverpool bude muset hrát i proti lidožroutům 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook