pivovar helf

„Mladý, chytrý a zkušený“ - pohled na nového elitního trenéra v Liverpoolu.

zzMatos

Liverpool nedávno jmenoval Vitora Matose jako elitního trenéra rozvoje klubu, ale kdo je novou tváří v týmu?Současný asistent manažera Pepijn Lijnders dříve zastával tuto funkci a působil jako most mezi akademií a A-Team.Jurgen Klopp chtěl pokračovat v udržování teto cesty a tak,hledání nového vývojového trenéra začalo.

Add a comment

Číst dál: „Mladý, chytrý a zkušený“ - pohled na nového elitního trenéra v Liverpoolu.

Alex Inglethorpe o akademii

lfcacademy

Ve Feriho skvělém článku „liverpoolske kloppoviny 2“ autor trochu nakousnul akademii a stále se opakující problém, a to sice, že jsme tu už měli 5x nového Gerrarda, 4x nového Owena a 3x nového Carraghera, ale fakta mluví jasně – za 7 let se do prvního týmu z akademie dostali jen 2 hráči – Sterling a Trent. Proto mě napadlo přeložit článek, kde mluví Alex Inglethorpe (momentálně manažer naší akademie) o tom, jaká je důležitost akademie nebo o tom, jestli mají mladíci šanci se prosadit v A-týmu.

Add a comment

Číst dál: Alex Inglethorpe o akademii

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook