pivovar helf

Minulost i budoucnost LFC řečí výplatnic

anfield4

Po relativně krátkém čase vám opět přinášíme pohled směrem do klubu řečí finančních čísel. Mo Chatra, který se dlouhodobě věnuje ve svých příspěvcích fotbalovým financím, si ve své analýze vzal tentokrát na paškál výdaje klubu na výplaty. Ve své analýze umístěné na Twitteru (ke dni 11. února) se věnuje nejen jak klub přistupoval k mzdovým nákladům v minulosti, ale také jaké mohou mít dopady na dění klubu v příštích měsících.

Add a comment

Číst dál: Minulost i budoucnost LFC řečí výplatnic

Co čekat od závěru přestupového okna?

transferwindow

Ačkoli to na začátku přestupového okna vypadalo i přes nesouhlas fanoušků na poměrně klidné přestupové období, opak je nakonec pravdou. Nad Kirkby se prohání legendární Babbelcopter a fanoušci netrpělivě aktualizují své informační zdroje, zdali se dočkají vytoužených posil. Co lze tedy očekávat od počínání LFC v závěru zimního přestupového okna?

Add a comment

Číst dál: Co čekat od závěru přestupového okna?

Tsimikas a přestupy obecně

transferwindow

 

Jürgen Klopp musel změnit své přestupové plány. Pandemie koronaviru dramaticky snížila příjmy LFC a noví šampioni PL tak museli odpovídajícím způsobem snížit své nároky. Pro klub, který pod vládou FSG žije z toho, co si vydělá, znamená méně příjmů také méně peněz na nákupy posil. Důkazem toho byla kauza ohledně útočníka Tima Wernera, kde se Liverpool nakonec rozhodl stáhnout z boje o jeho získání. LFC cítil, že si prostě nemůže dovolit zaplatit 54 milionů liber (plus hráčovu vysokou mzdu) za někoho, kdo bude back-up k útočnému triu. Klopp k tomu řekl: „Není to tak, že bychom si mysleli, že se nemůžeme zlepšit pomocí přestupů – děláme to, co je pro nás správné a co jsme schopni udělat, to je celé. Nemůžeme nakupovat jenom proto, že ostatní nakupují a že to po nás všichni chtějí. Kupujeme, když máme peníze a když potřebujeme. Když není splněna jedna z těchto dvou podmínek, pak nikoho nekoupíme.“

Add a comment

Číst dál: Tsimikas a přestupy obecně

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook