pivovar helf

Alex Inglethorpe o akademii

lfcacademy

Ve Feriho skvělém článku „liverpoolske kloppoviny 2“ autor trochu nakousnul akademii a stále se opakující problém, a to sice, že jsme tu už měli 5x nového Gerrarda, 4x nového Owena a 3x nového Carraghera, ale fakta mluví jasně – za 7 let se do prvního týmu z akademie dostali jen 2 hráči – Sterling a Trent. Proto mě napadlo přeložit článek, kde mluví Alex Inglethorpe (momentálně manažer naší akademie) o tom, jaká je důležitost akademie nebo o tom, jestli mají mladíci šanci se prosadit v A-týmu.

Add a comment

Číst dál: Alex Inglethorpe o akademii

Konec června přál transferům

van den Berg

Byť fanoušci netrpělivě očekávají příchod nějaké velké ryby do kádru úřadujícího šampióna Ligy mistrů, kádr Reds v posledních týdnech a dnech doznal několika změn. V porovnání s loňským létem, kdy touto dobou už the Reds disponovali Fabinhem spolu s Nabym Keitou a v éteru se skloňovalo jméno Alissona Beckera, je zatím kolem Melwoodu až moc velký klid.

Add a comment

Číst dál: Konec června přál transferům

Dnes sa vracajú hráči The Reds z kempu v Marbelle

OX marbelle

Po poslednom Ligovom zápase na Anfielde majú The Reds 10 dňovú prestávku po ktorej ich čakajú dva náročné zápasy. Prvý v utorok proti Bayernu v rámci Ligy Majstrov a druhý v nedeľu proti Man Utd v Premier League. Vedenie trímu sa túto prestávku rozhodlo využiť na prípravný pobyt v španielskom letovisku Marbella. Tento krok vyvolal množstvo otázok najmä po januárovej príprave v Dubaji, po ktorej neprišli očakávané výsledky. Pozrime sa spätne na dosiahnuté výsledky po návrate z takýchto tréningových kempov :

Add a comment

Číst dál: Dnes sa vracajú hráči The Reds z kempu v Marbelle

Bleskové zprávy

Balíčky

Fanclub stále nabízí balíčky na podzimní zápasy PL, nově také na všechny 3 zápasy Champions League. Info zde.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook