pivovar helf

Rozhovor s Martinou Cox

Daniel Taylor z The Athletic vyzpovídal ve svém rozhovoru Martinu Cox, manželku Seana Coxe. Pokud náhodou nevíte, kdo je Sean Cox (např. jste žili v jeskyni nebo v tu dobu ještě nefandili LFC - což je prakticky to samé...), tak je to dlouholetý fanoušek LFC, který byl před semifinálovým duelem LM proti AS Řím v roce 2018 napaden italskými „fanoušky“. Po tomto napadení skončil v nemocnici, kde lékaři nebyli schopni říct, zda se jim podaří zachránit mu život. Byli si ale jistí, že kvůli poškození mozku už určitě nebude moci nikdy chodit (pokud se ho podaří zachránit…). Po dvou letech se Sean konečně vrátil ke své rodině domů a Martina o celém tomto příběhu vydává knihu s názvem With hope in your heart. Článek je zároveň takovým malým připomenutím, že na světě jsou i mnohem důležitější věci než fotbal, ale zároveň je fotbal prostředkem, který dokáže neuvěřitelným způsobem spojit lidi.

Add a comment

Číst dál: Rozhovor s Martinou Cox

James Pearce odpovídá

Blog3

Anglická Premier League je přerušena kvůli koronaviru a tak mají novináři neplánovanou okurkovou sezonu. James Pearce z The Athletic tak vydal článek s odpověďmi na nejčastější a nejzajímavější dotazy fanoušků LFC. Odpovídal např. na situaci kolem Tima Wernera, nové smlouvy Wijnalduma nebo na to, kdo by mohl nahradit Jürgenna Kloppa poté, co na lavičce LFC skončí.

Add a comment

Číst dál: James Pearce odpovídá

Tým za oponou - Kenny Grimes

 

Článek o jednom ze zaměstnanců LFC, který ukazuje, že náš milovaný klub je opravdu jako jedna velká rodina, a že každý člověk hraje svoji roli v cestě za úspěchem, byl vydán serverem The Athletic. Jedná se o rozhovor Kennyho Grimese a jeho syna Mattyho s redaktorem Jamesem Pearcem, který na tomto webu vyšel 6. 1. 2020.

Add a comment

Číst dál: Tým za oponou - Kenny Grimes

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook