pivovar helf

James Pearce odpovídá

Blog3

Anglická Premier League je přerušena kvůli koronaviru a tak mají novináři neplánovanou okurkovou sezonu. James Pearce z The Athletic tak vydal článek s odpověďmi na nejčastější a nejzajímavější dotazy fanoušků LFC. Odpovídal např. na situaci kolem Tima Wernera, nové smlouvy Wijnalduma nebo na to, kdo by mohl nahradit Jürgenna Kloppa poté, co na lavičce LFC skončí.

Add a comment

Číst dál: James Pearce odpovídá

Tým za oponou - Kenny Grimes

 

Článek o jednom ze zaměstnanců LFC, který ukazuje, že náš milovaný klub je opravdu jako jedna velká rodina, a že každý člověk hraje svoji roli v cestě za úspěchem, byl vydán serverem The Athletic. Jedná se o rozhovor Kennyho Grimese a jeho syna Mattyho s redaktorem Jamesem Pearcem, který na tomto webu vyšel 6. 1. 2020.

Add a comment

Číst dál: Tým za oponou - Kenny Grimes

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook