pivovar helf

Zájazd na AUDI CUP 2017

Audi Cup 2017

Jedinečná šanca uvidieť Liverpool FC naživo v Mníchove

Už pravidelne sa v Mníchove uprostred leta koná prestížny futbalový turnaj AUDI CUP. Zúčastňujú sa na ňom špičkové európske kluby + domáci Bayern Mníchov. Tento rok rok na tento prestížny a sledovaný turnaj dostal pozvánku aj náš Liverpool FC. Spolu s ním sa turnaja okrem už spomínaného domáceho Bayernu Mníchov zúčastnia taliansky SSC Neapol a španielske Atletico Madrid. Obsadenie turnaja je teda skutočne špičkové.

Turnaj sa hraje v dvoch dňoch. Prvý deň 1.augusta sa hrajú semifinálové zápasy a hneď na druhý deň je naplánovaný zápas o 3.miesto a večerné finále.

Včera boli vyžrebované semifinálové zápasy a žreb rozhodol, že Liverpool FC nastúpi v druhom večernom zápase proti domácemu Bayernu a pred nimi sa v boji o finále stretnú SSC Neapol a Atletico Madrid.

Náš web vám v spolupráci s CZECH SPORT TRAVEL ponúka jedinečnú možnosť zúčastniť sa tohto kvalitne obsadeného turnaja, ktorý je navyše v blízkosti našich hraníc. Czech Sport Travel ponúka zájazdy na semifinálový a finálový deň. Samozrejme zakúpiť si môžte cez túto športovú agentúru nielen zájazd, ale aj samostatné vstupenky. V ponuke sú balíčky vstupenka+doprava, ale aj balíček vstupenka+doprava+ubytovanie pre tých ktorý by sa rozhodli sledovať zápasy v obidvoch súťažných dňoch. Výhodou je, že vstupenka platí na obidva zápasy dňa takže uvidíte v akcii všetky 4 tímy za cenu jednej vstupenky. Ceny začínajú už od 2090.- Kč!

Celú ponuku na AUDI CUP 2017 si môžte pozrieť a zájazdy zakúpiť TU alebo po kliknutí na banner pod článkom.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť v akcii Maného, Griezmanna, Hamšíka a ďalšie hviezdy svetového futbalu v nádhernej Allianz Aréne!!!

Pri objednávaní zájazdu dajte do poznámky "liverpoolsky.net" organizátori tak budú vedieť, že patríte k československým fanúšikom LFC a budú sa snažiť dať vás na štadióne spolu!

700x85

Bleskové zprávy

Ljinders se vrací

Pepijn Ljinders se po konci v klubu NEC Nijmegen vrací zpět do LFC a připojí se k realizačnímu kolegiu A-týmu.

Výroční sraz Břeclav 2018

Vzhledem k častým dotazům ohledně letošního srazu. Jako již tradičně se mi podařilo zamluvit poslední červencový víkend tzn. 27-29.7.2018. Článek s podrobnostmi a přihláškami se objeví v druhé polovině června. 

Southgate nominoval duo z LFC

Trenér Albionu, Gareth Southgate, vybral mezi svých 23 vyvolených pro Mistrovství světa i Jordana Hendersona a Trenta Alexandra-Arnolda. Naopak místo nezbylo na Adama Lallanu. Podobný osud potkal i Emreho Cana, který se neprobojoval do německého výběru.

Firmina MS nemine

Roberto Firmino figuruje na 23-členné soupisce Brazílie pro nadcházející Mistrovství světa v Rusku.

Gomez podstoupí operaci

Joe Gomez podstoupí v nejbližších dnech operaci kotníku, kvůli čemuž nejspíše vynechá finále LM i nadcházející Mistrovství světa. Obránce nastoupil i přes bolest do utkání se Stoke City a WBA.

extra leto

Facebook