pivovar helf

Zájazd na AUDI CUP 2017

Audi Cup 2017

Jedinečná šanca uvidieť Liverpool FC naživo v Mníchove

Už pravidelne sa v Mníchove uprostred leta koná prestížny futbalový turnaj AUDI CUP. Zúčastňujú sa na ňom špičkové európske kluby + domáci Bayern Mníchov. Tento rok rok na tento prestížny a sledovaný turnaj dostal pozvánku aj náš Liverpool FC. Spolu s ním sa turnaja okrem už spomínaného domáceho Bayernu Mníchov zúčastnia taliansky SSC Neapol a španielske Atletico Madrid. Obsadenie turnaja je teda skutočne špičkové.

Turnaj sa hraje v dvoch dňoch. Prvý deň 1.augusta sa hrajú semifinálové zápasy a hneď na druhý deň je naplánovaný zápas o 3.miesto a večerné finále.

Včera boli vyžrebované semifinálové zápasy a žreb rozhodol, že Liverpool FC nastúpi v druhom večernom zápase proti domácemu Bayernu a pred nimi sa v boji o finále stretnú SSC Neapol a Atletico Madrid.

Náš web vám v spolupráci s CZECH SPORT TRAVEL ponúka jedinečnú možnosť zúčastniť sa tohto kvalitne obsadeného turnaja, ktorý je navyše v blízkosti našich hraníc. Czech Sport Travel ponúka zájazdy na semifinálový a finálový deň. Samozrejme zakúpiť si môžte cez túto športovú agentúru nielen zájazd, ale aj samostatné vstupenky. V ponuke sú balíčky vstupenka+doprava, ale aj balíček vstupenka+doprava+ubytovanie pre tých ktorý by sa rozhodli sledovať zápasy v obidvoch súťažných dňoch. Výhodou je, že vstupenka platí na obidva zápasy dňa takže uvidíte v akcii všetky 4 tímy za cenu jednej vstupenky. Ceny začínajú už od 2090.- Kč!

Celú ponuku na AUDI CUP 2017 si môžte pozrieť a zájazdy zakúpiť TU alebo po kliknutí na banner pod článkom.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť v akcii Maného, Griezmanna, Hamšíka a ďalšie hviezdy svetového futbalu v nádhernej Allianz Aréne!!!

Pri objednávaní zájazdu dajte do poznámky "liverpoolsky.net" organizátori tak budú vedieť, že patríte k československým fanúšikom LFC a budú sa snažiť dať vás na štadióne spolu!

700x85

Bleskové zprávy

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

Müller si proti LFC nezahraje

Thomas Müller z Bayernu Mnichov nenaskočí ani do jednoho z duelů osmifinále LM proti LFC. Na vině je jeho vyloučení proti Ajaxu Amsterdam, za nějž si vysloužil dvouzápasový distanc. První utkání zmešká rovněž van Dijk kvůli žlutým kartám.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook