pivovar helf

Zájazd na AUDI CUP 2017

Audi Cup 2017

Jedinečná šanca uvidieť Liverpool FC naživo v Mníchove

Už pravidelne sa v Mníchove uprostred leta koná prestížny futbalový turnaj AUDI CUP. Zúčastňujú sa na ňom špičkové európske kluby + domáci Bayern Mníchov. Tento rok rok na tento prestížny a sledovaný turnaj dostal pozvánku aj náš Liverpool FC. Spolu s ním sa turnaja okrem už spomínaného domáceho Bayernu Mníchov zúčastnia taliansky SSC Neapol a španielske Atletico Madrid. Obsadenie turnaja je teda skutočne špičkové.

Turnaj sa hraje v dvoch dňoch. Prvý deň 1.augusta sa hrajú semifinálové zápasy a hneď na druhý deň je naplánovaný zápas o 3.miesto a večerné finále.

Včera boli vyžrebované semifinálové zápasy a žreb rozhodol, že Liverpool FC nastúpi v druhom večernom zápase proti domácemu Bayernu a pred nimi sa v boji o finále stretnú SSC Neapol a Atletico Madrid.

Náš web vám v spolupráci s CZECH SPORT TRAVEL ponúka jedinečnú možnosť zúčastniť sa tohto kvalitne obsadeného turnaja, ktorý je navyše v blízkosti našich hraníc. Czech Sport Travel ponúka zájazdy na semifinálový a finálový deň. Samozrejme zakúpiť si môžte cez túto športovú agentúru nielen zájazd, ale aj samostatné vstupenky. V ponuke sú balíčky vstupenka+doprava, ale aj balíček vstupenka+doprava+ubytovanie pre tých ktorý by sa rozhodli sledovať zápasy v obidvoch súťažných dňoch. Výhodou je, že vstupenka platí na obidva zápasy dňa takže uvidíte v akcii všetky 4 tímy za cenu jednej vstupenky. Ceny začínajú už od 2090.- Kč!

Celú ponuku na AUDI CUP 2017 si môžte pozrieť a zájazdy zakúpiť TU alebo po kliknutí na banner pod článkom.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť v akcii Maného, Griezmanna, Hamšíka a ďalšie hviezdy svetového futbalu v nádhernej Allianz Aréne!!!

Pri objednávaní zájazdu dajte do poznámky "liverpoolsky.net" organizátori tak budú vedieť, že patríte k československým fanúšikom LFC a budú sa snažiť dať vás na štadióne spolu!

700x85

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook