pivovar helf

Zájazd na AUDI CUP 2017

Audi Cup 2017

Jedinečná šanca uvidieť Liverpool FC naživo v Mníchove

Už pravidelne sa v Mníchove uprostred leta koná prestížny futbalový turnaj AUDI CUP. Zúčastňujú sa na ňom špičkové európske kluby + domáci Bayern Mníchov. Tento rok rok na tento prestížny a sledovaný turnaj dostal pozvánku aj náš Liverpool FC. Spolu s ním sa turnaja okrem už spomínaného domáceho Bayernu Mníchov zúčastnia taliansky SSC Neapol a španielske Atletico Madrid. Obsadenie turnaja je teda skutočne špičkové.

Turnaj sa hraje v dvoch dňoch. Prvý deň 1.augusta sa hrajú semifinálové zápasy a hneď na druhý deň je naplánovaný zápas o 3.miesto a večerné finále.

Včera boli vyžrebované semifinálové zápasy a žreb rozhodol, že Liverpool FC nastúpi v druhom večernom zápase proti domácemu Bayernu a pred nimi sa v boji o finále stretnú SSC Neapol a Atletico Madrid.

Náš web vám v spolupráci s CZECH SPORT TRAVEL ponúka jedinečnú možnosť zúčastniť sa tohto kvalitne obsadeného turnaja, ktorý je navyše v blízkosti našich hraníc. Czech Sport Travel ponúka zájazdy na semifinálový a finálový deň. Samozrejme zakúpiť si môžte cez túto športovú agentúru nielen zájazd, ale aj samostatné vstupenky. V ponuke sú balíčky vstupenka+doprava, ale aj balíček vstupenka+doprava+ubytovanie pre tých ktorý by sa rozhodli sledovať zápasy v obidvoch súťažných dňoch. Výhodou je, že vstupenka platí na obidva zápasy dňa takže uvidíte v akcii všetky 4 tímy za cenu jednej vstupenky. Ceny začínajú už od 2090.- Kč!

Celú ponuku na AUDI CUP 2017 si môžte pozrieť a zájazdy zakúpiť TU alebo po kliknutí na banner pod článkom.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť v akcii Maného, Griezmanna, Hamšíka a ďalšie hviezdy svetového futbalu v nádhernej Allianz Aréne!!!

Pri objednávaní zájazdu dajte do poznámky "liverpoolsky.net" organizátori tak budú vedieť, že patríte k československým fanúšikom LFC a budú sa snažiť dať vás na štadióne spolu!

700x85

Bleskové zprávy

Shaqiri do Srbska neodletí

Xherdan Shaqiri neodcestuje s týmem k utkání Ligy mistrů proti Crvené Zvezdě Bělehrad. Na vině je jeho kontroverzní oslava na Mistrovství světa, kde dával najevo sympatie svému rodnému Kosovu. To vzbuzovalo mezi Srby negativní reakce. Jürgen Klopp se tudíž rozhodl nevystavovat celý tým zbytečnému tlaku a Švýcara vynechal. Do nominace se naopak vrací Dejan Lovren a Naby Keita.

Virgil van Dijk vicekapitánem

Podle slov Jürgena Kloppa si hráči zvolili 2. vícekapitána, jímž se stal Virgil van Dijk. Pozici 3. vícekapitána bude zastávat rovněž na základe rozhodnutí hráči Georginio Wijnaldum.

Robertson kapitánem Skotska

Andy Robertson se stal novým kapitánem skotské reprezentace. První zápas s páskou by měl odehrát už tento pátek v přátelském utkání s Belgií.

Los 3. kola Carabao Cupu

Los 3. kola Carabao Cupu přisoudil LFC střet s Chelsea FC. Utkání se odehraje na Anfieldu. Datum bude upřesněno.

Kelleher prodloužil kontrakt

Brankář Caoimhin Kelleher upoutal svými výkony v předsezonní přípravě natolik, že si vysloužil nový víceletý kontrakt. Podle všeho by měl irský mládežnický reprezentant zastávat pozici trojky za Alissonem a Mignoletem.

kalendare2019

Facebook