pivovar helf

12. výroční sraz Břeclav

Již 12. výroční sraz všech fanoušků LFC se bude letos konat v termínu 29-31.7.2016.

Je to již 11. let kdy jsme se rozhodli uspořádat první sraz fanoušků Liverpool FC. Na základě vašeho hlasování v anketách byla vybrána lokalita Jižní Moravy jako nejdostupnější místo jak pro fanoušky z Čech tak i ze Slovenska (fanouškům z Anglie to bylo celkem jedno :-) ). První srazy byly pořádány v Březí, ale poté co se naše názory rozcházeli s názory majitele místního sklípku jsme se rozhodli najít vhodnější lokalitu. To se myslím podařilo na výbornou a další srazy jsou pořádány v Břeclavi v areálu Na Vodě. Tradicí se stalo pořádat tento sraz poslední červencový víkend, který letos vychází na 29. - 31.7.2016. 

  

Popis areálu:

Areál "Na Vodě" se nachází asi 1 km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nestěžuje na rušení nočního klidu, zejména když se rozhodneme v noci zpívat. V areálu se nachází menší kamenná hospůdka vybavená WC a sprchou a větší stan. Stan, který se zde nachází bude vyhrazen pouze pro naši potřebu a disponuje elektřinou, posezením, lednicí a vlastním výčepem. Dále se zde nachází podium pro koncerty a diskotéky a na kterém se docela dobře nocuje. Areál je zatravněn, takže není problem zde rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek. Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s vašim příjezdem). Po odeslání příhlášky Vám pošleme potvrzovací email ve kterém bude uvedeno telefonní číslo na divočáka, který Vás v případě problémů navede až na místo. Dostupné je také Wifi připojení zdarma. 

 

PROGRAM:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec, apod. V sobotu mezi 10-11hod. začne turnájek ve fotbálku a k dispozici bude i petanque. 

 

Jelikož letos bohužel nemůže přijet Aleš, nemáme prozatím zajištěn ohňostroj a Xbox (PS4). Ohňostroj budeme muset pravěpodobně oželet, ale pokud by jste měli možnost pomoci s Xbox (PS4) dejte prosím vědět.

 

Na dalším programu se zatím pracuje.  Pravděpodobně bude opět možnost zůčastnit se znalostního kvízu, předbězně mám slíbenou sobotní diskotéku a pohrávám se s nápadem uspořádat nějakou soutěž v pití piva :-)

 

Pár metrů od areálu se nachází řeka takžesi určitě nazapomeňte vzít plavky.

 

Pokud máte nějaký nápad či možnost týkající se zpestření programu tak nám dejte vědět. Rádi uvítáme jakýkoliv návrh a pomoc ještě mnohem víc. 

 

Dále pak bych chtěl poprosit jestli např. máte firmu a můžete přivézt pár reklamních předmětů, budeme velice potěšeni a předměty rozdáme mezi učastníky jednotlivých soutěží. 

  

UBYTOVÁNÍ:

Možností ubytování je zde více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, širákem apod. Velice oblíbeným místem pro spaní pod širákem je pódium :-)). Celou dobu je k dispozici jak sociální zařízení, tak sprcha přímo v hospodě. Cena za stan v areálu 50,-Kc/noc a širák je zdarma :-)

Letos je znovu možnost využít ubytování na nedalekém břeclavském letišti vzdáleného cca 1 km od arealu. Toto ubytování nabízí velmi hezké ubytování. V areálu letiště se nachází zděná budova se 4-mi  pokoji o celkové kapacitě 18lůžek. Ve stejné budově je také sociální zařízení a malý bar. Cena ubytovani je 200 Kc/ osobu/ noc, takže velmi příjemná cena.

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionu. Rád Vám s výběrem pomůžu popř. k vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů. :)

Pár lůžek pro "holky" bude tak jako vždy připraveno i přímo v areálu.

 

OBČERSTVENÍ:

Abychom nemuseli platit další osoby které by byly ochotny pracovat 24hod. je osvědčený a velmi oblíbený způsob samovýčepu piva ve stanu, kde je také k dispozici jídlo. Průběžně bude jídlo zajišťováno během celého víkendu. Kalkulace na osobu bude provedena až na místě podle spotřeby. Mame dohodnuto, že jídlo, o které se letos znovu převážně postaráme sami, budeme mít za nákupní ceny. Jako každý rok by mělo být prasátko, grilované klobásy, popř. guláš a polévka (ještě bude upřesněno) K dispozici bude samozřejmě jak pivo tak i nealko.

  

Náklady za sraz se počítají každý den zvlášť a vypočítavají se z ceny přivezeného jídla, nealka, spotřebovaného piva, pronájmu areálu a dalších převážně spotřebních věcí (tácky, kelímky...).  Poté je cena rozpočítána podle počtu konzumujících osob. Pokud někdo nebude pít pivo nebo nealko, tak se mu samozřejmě nebude počítat.

Co se týká nákladů, tak se nám podařilo (až na jednu vyjímku) vždy vejít do 800-1000Kč (cca 29-37 Eur)  za osobu na víkend. (neomezená spotřeba, bez ceny za ubytování).

 

Panáky, cigarety atd. si každý platí zvlášť v hospodě, která je areálu. V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada dalších obchodů a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst. 

  

Vzhledem k tomu, že nákup jídla a některých dalších potřebných věcí na sraz zajišťujeme sami a osvědčil se systém záloh, tak i letos bude vybírána záloha ve výši 200,- Kč (8 EUR)/ osoba/ den. Každý den bude občerstvení vyúčtováno a rozdíl zálohy vám bude vrácen nebo doúčtován. V případě, že na sraz nedorazíte (z jakéhokoliv důvodu - nemusíte psát omluvenky ani nic podobného), bude Vám záloha vrácena v PLNÉ výši.

 

Zálohy zasílejte nejpozději do 25.7. na účet fanklubu

2900232519 / 2010 pro platby v CZK

2900232519 / 8330 pro platby v EUR

(pokud toto číslo účtu nebude chtít vaše SK internetové bankovnictví akceptovat, použijte údaje

IBAN: CZ1420100000002900232519

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.

FIO banka je brána i jako SK banka, takže to bude považováno za platbu v rámci Slovenska, tudíž bez poplatku)

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, které jste použili v přihlášce, abychom mohli vaši platbu identifikovat!!!

 

Po tomto datu bude záloha vybrána z účtu a případné další zálohy budou řešeny individuálně přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

  

DOPRAVA:

Individuální. Dopravit se do Břeclavi by neměl být pro nikoho problém a z Břeclavi na místo srazu se Vám pokusíme pomoci zajistit dopravu podle Vašich příjezdů, které budeme potřebovat znát minimálně dva dny předem.

 

Pokud jste samostatní a chcete se z nádraží dopravit sami, jsou zde dvě možnosti: Do Staré Břeclavi jezdí autobus (20 Kč jízda) který zastavuje asi 1km od místa a druhou možností je, že by se domluvilo taxi a podle příjezdu by se zorganizovalo naplnění auta, aby jelo více lidí spolu a mohli se o cenu podělit. MOrientační cena taxíku (z nádraží na místo) je 100,- Kč na auto, takže pokud by jelo auto plně obsazené, tak by byla cena na osobu s dopravou až na místo 25,- Kč. V maximální možné míře se vás pokusíme dopravit na místo pomocí aut odstatních účastníků. Pokud tedy někdo jedete autem a máte volná místa, dejte to vědět do diskuze!  Pro lidi kteří mají v plánu přijet již v pátek v nějaké brzké hodině (cca do 12hod - jsem ochoten pro Vás přijet na nádraží vlastním autem) poté se pokusím Vám pomoci jak to půjde. Jen kolem srazu je docela dost starostí a nelze jezdit na nádraží celý den.

  

PŘIHLÁŠKY:

Vzhledem k tomu, že se příliš neosvědčil elektronický formulář rozhodnul jsem se, aby jste mi přihlášky posílali na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Do mailu prosím uveďte:

Jméno, příjmení a pokud používáte přezdívku tak ji můžete uvést taky:

Den příjezdu: Pátek, Sobota

Den odjezdu: Sobota, Neděle

Způsob dopravy: Auto, vlak, jiný

Ubytování: stan, širák, chcete domluvit letiště anebo jiné ubytování ve městě (nemusíte uvádět pokud si ubytování ve městě zajišťujete sami) 

Další lidé, které chcete přihlásit: pokud jedete jako parta tak aby se ostatní nemuseli přihlašovat a stačí je uvést.

  

Pokud nevíte na 100% jestli prijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu ZAJIŠTĚNÍ dostatečného množstvi JÍDLA, předběžného zamluvení piva a pod.

Chtěli bychom Vás poprosit o odeslání přihlášek nejpozději do 20.7.2015 usnadníte nám tím organizaci (opět se to váže zejména na jídlo)

  

Sraz je vždy přístupný všem, takže účastníci nemusejí být členy fanclubu a pod. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám neni 18 - ručíte sami za sebe a samozřejme přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů. Ale není to rozhodně překážkou. 

 

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Přispěvky mimo téma budou z důvodu přehlednosti mazány.

 

Věřím, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni, kdy akci nakonec navštívilo přes 50 lidí. Máte ideální příležitost se poznat se stejně "postiženými" fandy našeho týmu, velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny i 2 scouserů přímo z Liverpoolu. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale budete vřele přivítání a během chvilky se budete cítít jako mezi vlastními. Myslím, že ti co se osmělili rádi přijedou znovu. Alespoň podle reakcí na srazu a taky pod článkem z minulého srazu: http://liverpoolsky.net/index.php/clanky/fans/srazy/8301-11-vyrocni-sraz-breclav-2015 

 

 

Mapa příjezdů do areálu: 

Po kliknutí se Vám obrázek zvětší

sraz2

 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook