pivovar helf

11. výroční sraz Břeclav 24 - 26. 7. 2015

11. výroční sraz československých fanoušků LFC, který se letos koná v termínu 24-26.7.2015. 

Je to již 10. let kdy jsme pořádali první sraz fanoušků Liverpool FC. Od té doby se stalo již tradicí pořádat tento sraz poslední červencový víkend v Břeclavi. Břeclav je významným dopravním uzlem spojujícím ČR se Slovenskem a Rakouskem. Proto je ideálním místem srazu pro fanoušky z ČR i Slovenska. 

 

 

Popis areálu:

Sraz je pořádaný v areálu "Na Vodě" asi 1 km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nebude stěžovat na rušení nočního klidu a dají se v místě pořádat různé aktivity. V areálu bude pro nás vyhrazen stan s vlastním výčepem a občerstvením. K dispozici budou i nealko nápoje. Kousek od stanu se nacházi kamenná hospůdka s velmi příjemnou zahrádkou, WC a sprchou. Dále se zde nachází podium pro koncerty a diskotéky. Areál je zatravněn, takže není problem zde rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek. Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s vašim příjezdem). Po odeslání příhlášky Vám pošleme potvrzovací email ve kterém bude uvedeno telefonní číslo na divočáka, který Vás v případě problémů navede až na místo. Dostupné je také Wifi připojení zdarma. 

 

PROGRAM:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec, apod. V sobotu od rána bude probíhat turnájek ve fotbálku, dále pak bude turnaj na PS4 ve FIFA, určitě si zase zahrajeme petanque.

 

Na dalším programu se zatím pracuje.  (Pravděpodobně bude opět možnost zůčastnit se znalostního kvízu).

 

Pokud máte nějaký nápad či možnost týkající se zpestření programu tak nám dejte vědět. Rádi uvítáme jakýkoliv návrh a pomoc ještě mnohem víc. 

 

Dále pak bych chtěl poprosit o sponzorství do soutěží. Nic velkého - jestli např. máte firmu a můžete přivézt pár reklamních předmětů, které poté předáme vítězům nebo i účastníkům různých soutěží budeme velice rádi.

 

 

UBYTOVÁNÍ:

o se týká ubytování tak možností je více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, širákem apod. Velice oblíbeným místem pro spaní pod širákem je pódium :-)). Celou dobu je k dispozici jak sociální zařízení, tak sprcha přímo v hospodě. Cena za stan v areálu 50,-Kc/noc a širák je zdarma :-)

Letos je znovu možnost využít ubytování na nedalekém břeclavském letišti vzdáleného cca 1 km od arealu. Toto ubytování nabízí velmi hezké ubytování. V areálu letiště se nachází zděná budova se 4-mi  pokoji o celkové kapacitě 18lůžek. Ve stejné budově je také sociální zařízení a malý bar. Cena ubytovani je 200 Kc/ osobu/ noc, takže velmi příjemná cena.

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionu. Rád Vám s výběrem pomůžu popř. k vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů. :)

Pár lůžek pro "holky" bude tak jako vždy připraveno i přímo v areálu.

 

OBČERSTVENÍ:

Abychom nemuseli platit další osoby které by byly ochotny pracovat 24hod. je osvědčený a velmi oblíbený způsob samovýčepu piva ve stanu kde je také k dispozici jídlo. Průběžně bude jídlo zajišťováno během celého víkendu. Kalkulace na osobu bude provedena až na místě podle spotřeby. Mame dohodnuto, že jídlo, o které se letos znovu převážně postaráme sami, budeme mít za nákupní ceny. Cena piva Bernard 11 je 23,- Kč / 0,5l.  Dále se nakoupí nějaké nealko (dle zájmu) a poté bude cena jak námi přivezeného jídla, tak nealka a piva rozpočítána podle počtu konzumujících osob. Pokud někdo nebude pít pivo nebo nealko, tak se mu samozřejmě nebude počítat. Panáky, cigarety atd. si každý platí zvlášť v hospodě, která je areálu. V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst. Jako každý rok samozřejmě bude prasátko, grilované klobásy atd.

Vzhledem k tomu, že nákup jídla a některých dalších potřebných věcí na sraz zajišťujeme sami a loni se nám osvědčil systém záloh, tak i letos bude vybírána záloha ve výši 200,- Kč (8 EUR)/ osoba/ den. Každý den bude občerstvení vyúčtováno a rozdíl zálohy vám bude vrácen nebo doúčtován. V případě, že na sraz nedorazíte (z jakéhokoliv důvodu - nemusíte psát omluvenky ani nic podobného), bude Vám záloha vrácena v PLNÉ výši.

Zálohy zasílejte nejpozději do 20.7. na účet fanklubu

2900232519 / 2010 pro platby v CZK

2900232519 / 8330 pro platby v EUR

(pokud toto číslo účtu nebude chtít vaše SK internetové bankovnictví akceptovat, použijte údaje

IBAN: CZ1420100000002900232519

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.

FIO banka je brána i jako SK banka, takže to bude považováno za platbu v rámci Slovenska, tudíž bez poplatku)

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, které jste použili v přihlášce, abychom mohli vaši platbu identifikovat!!!

Po tomto datu bude záloha vybrána z účtu a případné další zálohy budou řešeny individuálně přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

DOPRAVA:

Individuální. Dopravit se do Břeclavi by neměl být pro nikoho problém a z Břeclavi na místo srazu zajistíme vše podle Vašich příjezdů, které budeme potřebovat znát asi tak týden předem. Jsou zde dvě možnosti: Do Staré Břeclavi jezdí autobus (18 Kč jízda) který zastavuje asi 1km od místa a druhou možností je, že by se domluvilo taxi a podle příjezdu by se zorganizovalo naplnění auta, aby jelo více lidí spolu a mohli se o cenu podělit. Max. cena taxíku (z nádraží na místo) je 100,- Kč na auto, takže pokud by jelo auto plně obsazené, tak by byla cena na osobu s dopravou až na místo 25,- Kč. V maximální možné míře se vás pokusíme dopravit na místo pomocí aut odstatních účastníků. Pokud tedy někdo jedete autem a máte volná místa, dejte to vědět do diskuze!  Pro lidi kteří mají v plánu přijet již v pátek v nějaké rozumné hodině (cca do 14hod - jsem ochoten pro Vás přijet na nádraží vlastním autem) poté se pokusím Vám pomoci jak to půjde jen kolem srazu je docela dost starostí a nelze jezdit na nádraží celý den.

 

PŘIHLÁŠKY:

Opět jsme pro Vás připravili formulář, který Vám usnadní obsah přihlášky a nám organizaci. Tento formulář najdete na konci článku. Po odeslání přihlášky, Vám pošlu potvrzení o jejím přijetí (budu se snažit odpovídat co v nejkratší době, avšak může se stát, že budu mimo internet a doba odpovědi bude delší -  maximálně však 7dní.). Pokud Vám potvrzení do týdne nepřijde ozvěte se mi na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Pokud nevíte na 100% jestli prijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu ZAJIŠTĚNÍ dostatečného množstvi JÍDLA, předběžného zamluvení piva a pod.

Chtěli bychom Vás poprosit o odeslání přihlášek nejpozději do 19.7.2015 usnadníte nám tím organizaci. Zejména nákup jídla a objednání dostatečného množství piva a nealka.

Sraz je vždy přístupný všem, takže účastníci nemusejí být členy fanclubu. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám neni 18 - ručíte sami za sebe a samozřejme přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Přispěvky mimo téma budou z důvodu přehlednosti nekompromisně mazány.

Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni, kdo akci nakonec navštívilo přes 60 lidí. Máte ideální příležitost se poznat se stejně "postiženými" fandy našeho týmu, s velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny i 2 scouserů přímo z Liverpoolu. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale ti co se osmělili, rádi přijedou znovu. 

 

Po kliknutí na obrázek se Vám obrázek zvětší:

sraz2

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook