pivovar helf

Fanklubové tričká

Blíži sa výročný 10.zraz fanúšikov LFC v Břeclavy a pri tejto príležitosti sme pre Vás znova pripravili originálne tričká s logom fanklubu.

Kto si chce zo zrazu odniesť pamiatku na tento letný sviatok českych a slovenských fanúšikov, môže si u nás objednať tričká s logom klubu, s logom fanklubu a s nápisom 10. zraz fanúšikov LFC. Pri príležitosti 8. zrazu pred dvoma rokmi sme vyrobili cca 40ks a tričká sa v priebehu týždňa vypredali a dodnes majú na zrazoch veľký úspech.

Tričká sú s golierikom (límčekom) a sú v troch farbách. Biela, modrá a červená. Čo sa týka veľkostí, tak sú v štandardných veľkostiach S, M, L, XL a XXL. Cena je 550,- Kč (20,- Eur). Na zraz je doprava v cene. Objednávky posielajte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tričká si môže objednať každý, nie je to obmedzené iba na členov fanklubu, alebo účastníkov zrazu.

  

  

Objednávky príjmame iba do štvrtku 10.7.2014!!!

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook