pivovar helf

10. výroční sraz Břeclav 25 - 27. 7. 2014

Oficiální česko slovenský fanclub Liverpool FC a redakce www.liverpoolsky.net si vás tímto dovolují pozvat na letos 10. výroční sraz československých fanoušků LFC, který se letos koná v termínu 25-27.7.2014.

Jak se již stalo tradicí, kromě malých srazů, které se konají nejčasteji v dobách zápasů v poslední době hlavně v Brně, se jednou ročně koná velký celovíkendový sraz a letos nás čeká jeho výroční 10. ročník.

Sraz se znovu koná v našem oblíbeném útočišti a to v areálu "Na Vodě" ve Staré Břeclavi. Stará Břeclav je městská část Břeclavi. Břeclav je významným dopravním uzlem spojujícím ČR se Slovenskem a Rakouskem. Pokud přijedete vlakem či busem, dopravu do areálu budeme řešit operativně podle Vás a Vašich příjezdů do Břeclavi. 

 

Popis areálu:

Areál se nachází asi 1 km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nebude stěžovat na rušení nočního klidu. Najdete zde stan s vlastním výčepem, který na tento víkend bude vyhrazený pouze pro naše potřeby. Kousek od stanu se nacházi kamenná hospůdka s velmi příjemnou zahrádkou. Dále se zde nachází podium pro koncerty a diskotéky. Areál je zatravněn, takže není problem zde rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek. Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s vašim příjezdem). Pokud do přihlášky uvedete své tel. číslo a po příjezdu na začátek Břeclavi zavoláte, navedeme Vás na místo i po telefonu. Dostupné je také Wifi připojení zdarma. 

 

PROGRAM:

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec apod. Jelikož se letos koná 10. výroční sraz, je naší snahou tento program rozšířit. Můžete se tak těšit na promítačku s plátnem (čeká vás tedy promítání zápasů LFC - pokud máte doma např. DVD se zápasy LFC, určitě je přivezte!!!). K dispozici bude minimálně 1 XBOX, takže se můžete těšit na turnaj ve FIFA14. V sobotu bychom rádi uspořádali fotbalový zápas či miniturnaj, jehož součástí by byly dovednostní soutěže např. v penaltách. Osobně Vás prosím -  na fotbálek si vezměte tenisky. Naboso už hrát opravdu nebudeme z těch loňských puchýřů jsem se vzpamatovával pekně dllouho! Těšit se můžete kromě diskotéky (věříme, že kvalitnější než vloni) také na ohňostroj. A co víc, máme předběžně přislíbenou účast jednoho bývalého hráče LFC a pokud by to dopadlo ideálně, tak dokonce 2!!! (prosím berte na vědomí, že je účast přislíbena, ne 100% jistá)  Pokud máte nějaký nápad či možnost týkající se zpestření programu tak nám dejte vědět. Rádi uvítáme jakýkoliv návrh a pomoc ještě mnohem víc.

 

UBYTOVÁNÍ:

Možností je více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, pod širákem a velice oblíbenym místem je pódium :-)). Celou dobu je k dispozici jak sociální zařízení, tak sprcha přímo v hospodě. Cena za stan v areálu 50,-Kc/noc.

Letos je znovu možnost využít ubytování na nedalekém břeclavském letišti vzdáleného cca 1 km od arealu. Toto ubytování nabízí velmi hezké ubytování. V areálu letiště se nachází zděná budova s několika pokoji a celkem 22 postelemi. Ve stejné budově je také sociální zařízení a malý bar. Cena ubytovani je 200 Kc/ osobu/ noc, takže velmi příjemná cena.

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionu. Rád Vám s výběrem pomůžu popř. k vyhledání použijte Mr. Googla či rady od náročnějších noclehářů. :)

Pár lůžek pro "holky" bude tak jako vždy připraveno i přímo v areálu.

 

OBČERSTVENÍ:

Kalkulace na osobu bude provedena až na místě dle spotřeby. Mame dohodnuto, ze jídlo, o které se letos znovu převážně postaráme sami, budeme mít za nákupní ceny. Cena piva je 23,- Kč / 0,5l.  Dále se nakoupí nějake nealko (dle zájmu) a poté bude cena jak námi přivezeného jídla, tak nealka a piva rozpočítána podle počtu konzumujících osob. Pokud někdo nebude pít pivo nebo nealko, tak se mu samozřejmě nebude počítat. Panáky, cigarety atd. si každý platí zvlášť v hospodě, která je areálu. V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst. Jako každý rok samozřejmě bude prasátko, párky atd.

Vzhledem k tomu, že nákup jídla a některých dalších potřebných věcí na sraz zajišťujeme sami a loni se nám osvědčil systém záloh, tak i letos bude vybírána záloha ve výši 200,- Kč (8 EUR)/ osoba/ den. Každý den bude občerstvení vyúčtováno a rozdíl zálohy vám bude vrácen nebo doúčtován. V případě, že na sraz nedorazíte (z jakéhokoliv důvodu - nemusíte psát omluvenky ani nic podobného), bude Vám záloha vrácena v PLNÉ výši.

Zálohy zasílejte nejpozději do 20.7. na účet fanklubu

2900232519 / 2010 pro platby v CZK

2900232519 / 8330 pro platby v EUR

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, které jste použili v přihlášce, abychom mohli vaši platbu identifikovat!!!

Po tomto datu bude záloha vybrána z účtu a případné další zálohy budou řešeny individuálně přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

DOPRAVA:

Individuální. Dopravit se do Břeclavi by neměl být pro nikoho problém a z Břeclavi na místo srazu zajistíme vše podle Vašich příjezdů, které budeme potřebovat znát asi tak týden předem. Jsou zde dvě možnosti: Do Staré Břeclavi jezdí autobus (18 Kč jízda) který zastavuje asi 1km od místa a druhou možností je, že by se domluvilo taxi a podle příjezdu by se zorganizovalo naplnění auta, aby jelo více lidí spolu a mohli se o cenu podělit. Max. cena taxíku (z nádraží na místo) je 100,- Kč na auto, takže pokud by jelo auto plně obsazené, tak by byla cena na osobu s dopravou až na místo 25,- Kč. V maximální možné míře se vás pokusíme dopravit na místo pomocí aut odstatních účastníků. Pokud tedy někdo jedete autem a máte volná místa, dejte to vědět do diskuze!

 

PŘIHLÁŠKY:

Nově jsme pro Vás připravili formulář, který Vám i nám usnadní organizaci. Tento formulář najdete na konci článku.

Pokud nevíte na 100% jestli prijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu ZAJIŠTĚNÍ dostatečného množstvi JÍDLA, předběžného zamluvení piva a pod.

Uzávěrka přihlášek je do 20.7.2014 - po tomto termínu budou přihlášky přijímány po dohodě s divočákem, ale včasným přihlášením nám usnadníte organizaci.

Tento výroční sraz je vždy přístupný všem, takže účastníci nemusejí být členy fanclubu. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám neni 18 - ručíte sami za sebe a samozřejme přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Přispěvky mimo téma budou z důvodu přehlednosti nekompromisně mazány.

Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni, kdo akci nakonec navštívilo přes 60 lidí. Máte ideální příležitost se poznat se stejně "postiženými" fandy našeho týmu, s velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny i 3 scouserů přímo z Liverpoolu. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale ti co se osmělili, rádi přijedou znovu. 

Po kliknutí na obrázek se Vám obrázek zvětěí:

sraz2

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook