pivovar helf

Poetry in motion v Areně

553756 3217607803131 1090102916 n

11.5.2014 se u příležitosti konce sezóny koná minisraz v Brně.

V pondělí, 12.5.2014 hlaste hromadně dovolené a sickdaye. Neplánujte si fyzickou a už vůbec psychickou zátěž, na případné zkoušky radši ani nechoďte. Den předtím, tedy v neděli, 11.5.2014 totiž budeme mít všichni konečně možnost vypustit páru po extrémně náročném fotbalovém jaru.

Ideálním místem pro tuto rekreaci bude brněnská Arena, kde proběhne sledování zápasu LFC – Newcastle. Do konce zbývají 3 zápasy, klidně můžeme tento den ztratit šanci na získání nejcennějšího poháru, klidně můžeme vidět toto odpoledne Stevena Gerrarda zvedat jej nad hlavu. Jsou celkem dvě možnosti – buď budeme slavit, nebo budeme chvíli smutnit a pak slavit. Již nyní máme pro příští sezonu zajištěnu účast v Champions league, cíl jsme suverénně splnili a aktuálně útočíme na splnění snu celé generace.

Pořádnou oslavu si letošní sezona zaslouží, klub si to zaslouží, my si to za uplynulá léta vlády mrzké lůzy zasloužíme. Čili nechte své manželky, přítelkyně a maminky vyprat vaše liverpoolské šály, nažehlit vlajky a koukejte dorazit do kraje vína, pálenky a krásných žen.

Zápas začíná v 16.00, čili start tiskové konference je záhodno stanovit na 13.00, někteří budou místo okupovat již od dopoledních hodin. Vaši účast prosím potvrďte do diskuze pod článek i na facebook, ať máme alespoň přibližné počty a víme, zda zamluvit celou Arenu. Majitel této brněnské perly určitě opět nachystá nějaké překvapení, jako v případě předešlých akcí, které se zde mimořádně vydařily. O podrobnostech vás budeme dále informovat.

 

You´ll never walk alone

http://www.sportbar-arena.cz/

sraz Brno

CZ SK fanclub si zároveň dovoluje upozornit, že výroční letní sraz, letos 10. ročník, se bude konat v Břeclavi v termínu 25-27.7.

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook