pivovar helf

6. oficiální sraz Břeclav 30.7.-1.8.2010

AKTUALIZACE 7.7.

Oficiální československý fanclub Liverpool FC a redakce liverpoolsky.net si vás tímto dovolují pozvat na již 6. výroční sraz československých fanoušků LFC.

Jak se již stalo tradicí, kromě malých srazů, kterých se několikrát do roka účastní jen užší jádro naší československé LFC komunity, se jednou ročně koná velký sraz. Letos nás čeká již jeho 6. ročník.

Sraz se znovu koná v našem útočišti a to v areálu "Na Vodě" ve Staré Břeclavi. Město Břeclav je významný dopravní uzel spojující ČR se Slovenskem a Rakouskem. Takže by doprava do Břeclavi neměla být pro nikoho vůbec složitá. Dopravu do areálu budeme řešit podle Vás a Vašich příjezdů do Břeclavi. To se tedy týká těch, co přijedou vlakem. Tak jako vloni bude pro nás zajištěný stan s vlastním výčepem. K dispozici bude také kamenná hospůdka s velmi příjemnou zahrádkou a ještě příjemnější a hezčí obsluhou. :))

Hlavní náplní bude jako obvykle volná zábava, pokec apod.

PROGRAM:

PÁTEK (podle zájmu)
• příjezd na místo v poledních/odpoledních/podvečerních hodinách (jak komu to bude vyhovovat), ubytování, občerstvení, pokec..

SOBOTA (hlavní program)
• volná zábava
• možnost si zahrát fotbal, koupání
• rožnění selete nebo něčeho podobného :)

NEDĚLE
• volné zakončení srazu v ranních/odpoledních/večerních hodinách, prostě jak se komu bude chtít jet domů :)

UBYTOVÁNÍ: možností je více. Část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, pod širákem. V minulém roce přibyla jedna možnost a to ubytování na nedalekém břeclavském letišti. V jeho areálu se nachází zděná budova s několika pokoji a celkem 22 postelemi. Ve stejné budově je také sociální zařízení a malý bar, který je přes den v provozu. Cena ubytování byla v loňském roce 150 Kč/osobu/noc, takže velmi příjemná cena. Další možností je ubytování v Břeclavi, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionů. Od letoška je také možnost využít ubytování přímo v areálu Na Vodě, kde by mělo být k dispozici celkem 8 lůžek.

OBČERSTVENÍ: Kalkulace na osobu bude provedena až na místě dle spotřeby. Máme dohodnuto, že jídlo, o které se letos znovu postaráme sami, budeme mít za nákupní ceny a cena piva je 17,- Kč / 0,5l. Dále se nakoupí nějaké nealko (dle zájmu) a poté bude cena rozpočítána podle konzumujících počtu osob. Pokud někdo nebude pít pivo nebo nealko, tak se mu samozřejmě nebude počítat. Panáky, cigarety atd. si každý platí zvlášť v hospodě, která je v tomto areálu. V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada obchůdků a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst.

DOPRAVA: Individuální. Dopravit se do Břeclavi by neměl být pro nikoho problém a z Břeclavi na místo zajistíme vše podle Vašich příjezdů, které budeme potřebovat vědět asi tak týden předem. Jsou zde dvě možnosti: Do Staré Břeclavi jezdí autobus (18 kč - jízda) který zastavuje asi 1km od místa (takže zbytek by se došel pěšky) a druhou možností je, že by se domluvilo taxi a podle příjezdů by se zorganizovalo naplnění auta, aby jelo více lidí spolu a mohli se o cenu podělit. Max. cena taxíku (z nádraží na místo) je 100,- Kč na auto, takže pokud by jelo auto plně obsazené tak by byla cena na osobu s dopravou až na místo 25,- Kč. V maximální možné míře se vás ale pokusíme tak jako vloni na místo dostat auty, ve kterých valná většina lidí přijede.

PŘIHLÁŠKY:
- závazné přihlášky posílejte na mail ondra @ liverpoolsky.net
- do předmětu napište: SRAZ
-a do přihlášky napište tyto údaje:

• Jméno, město:
• Den příjezd na místo (pátek/sobota):
• Typ ubytování (stan/ubytovna):
• Občerstvení (víno/pivo/jen nealko):
• Způsob dopravy (autem/vlak,bus):
• Kontakt (ideálně mobil)

Uzávěrka přihlášek je do 23.7.2010. Po této lhůtě budou přihlášky přijímány jen po osobní dohodě. Přihlášky prosím posílejte jako závazné!!!! Na počtu lidí a požadavcích závisí množství občerstvení a v případě rušení nám způsobíte velké komplikace. Tento výroční sraz je vždy přístupen všem, takže účastníci nemusejí být členy fanclubu. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám není 18 - ručíte sami za sebe a samozřejmě přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů.

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Příspěvky mimo téma budou nekompromisně mazány.

Věříme, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni. Máte ideální příležitost se poznat se stejně postiženými fandy našeho týmu, s velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že každým rokem to bude s přibývajícími lidmi horší a horší a čím dříve se osmělíte, tím lépe pro vás. :))

V jednání je také účast istanbulského hrdiny Vladimíra Šmicera. O jeho případné účasti se rozhodně až před samotným srazem v závislosti na jeho pracovním vytížení.

Těšíme se na vás!!

S pozdravem

Ondra, divočák a spol.

Mapa srazu:

sraz

===========================================================================

AKTUALIZACE 7.7.

Jídlo

- na pátek pro vás budou připraveny grilovane cigára (v případě zájmu možno domluvit i nějaké to maso)

- na sobotu a neděli ráno pak česnečka (vaří Andrej + divočák) a sele od Iva. Další jídlo pak dle dohody.

Pití

- kromě 10st Kozla 17,- Kč bude čerstvě také k dispozici 11st Bernard 19,- Kč a dostatečné zásoby Morganu. Pro rozmazlené také lahvový Guinness. :)

Ubytování

- dle dohody je možno spát na místě ve vlastních stanech, zdarma

- po kliknutí na odkazy - 1 2 3 4 5 6 - najdete fotografie ubytování přímo v areálu. V případě spaní ve vlastním spacáku je cena 80 Kč/noc, v případě potřeby povlečení pak 150 Kč/noc. Upozorňujeme, že kapacita dvou pokojů je 8 lůžek.

- po vyčerpání této kapacity je pak možné zajistit ubytování na místním Břeclavském letišti - info viz výše

Den před srazem bude v okolí proveden postřik proti komárům, díky tomu bychom měli být letos zbaveni této havěti. Pokud se to stihne, bude v areálu k dispozici WIFI.

Prosíme vás, ať nám svoji účast potvrdíte co nejdříve. Podle počtu lidí a jejich příjezdů budeme zajišťovat občerstvení.

 

{jpageviews 00 none}


Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook