pivovar helf

16. sraz Břeclav 24. - 26.7.2020

IMG 20180728 173451

Epidemie koronaviru byla potlačena a tak Vám s radostí můžeme oznámit, že i letos se bude konat pravidelný sraz, který se poprvé konal v roce 2005 a od té doby se koná pravidelně. 

Letos pořádáme již 16. sraz na který jsme již tradičně zamluvili poslední červencový víkend (24. - 26.7.2020) v nově zrekonstruovaném areálu Na Vodě v Břeclavi. Tímto si Vás tedy dovolujeme pozvat přijet si pokecat, zazpívat, zasportovat anebo jen tak posedět při dobrém jídle a pití a poznat spoustu přátel. 

Popis areálu:

Areál "Na Vodě" se nachází asi 1 km od obydlené části Břeclavi což je optimální varianta pro srazy, protože si nikdo nestěžuje na rušení nočního klidu, zejména když se rozhodneme v noci zpívat. V areálu se nachází menší nově zrekonstruovaná hospůdka vybavená WC. Bohužel z důvodu potřeby vybudování WC pro hendikepované musela ustoupit místnost se sprcvhou, ale předběžně mám slibeno, že se majitel areálu pokusí vyřešit sprchy alespoň nějakým provizorním řešením. Stan který bude vyhrazen pouze pro naši  je taktéž zrenovovaný - plachtu nahradilo dřevo a přibyla i dřevěná podlaha. (Slibuji, že se pokusím ce nejdříve dodat fotografie).  Dále se zde nachází pódium pro koncerty a diskotéky, ale na kterém se dá taky výborně přenocovat. Areál je zatravněn, takže není problem zde rozložit stan nebo si zahrát menší fotbálek. Areál se nachází na ulici Říční č. 9 v Břeclavi. GPS souřadnice: 48.782409,16.883304 (na konci článku najdete mapu s vašim příjezdem). Po odeslání příhlášky Vám pošleme potvrzovací email ve kterém bude uvedeno telefonní číslo na divočáka, který Vás v případě problémů navede až na místo. 

 

PROGRAM:

Hlavní náplní se bude jako obvykle dopřesňovat, ale rozhodně můžete počítat s následujícím:

 

V pátek předběžně v 17:30 bychom odehráli zápasu proti Olympii Stará Břeclav. Tomuto mužstvu jsme loni oplatili porážku a zápas byl celou dobu provázen výbornou atmosférou a spoustou diváků. Poté jsme společně poseděli při pivku a pokecali jak jinak o fotbale. 

IMG 20200616 WA0008

liverpoolsky olympia breclav

 

V sobotu pokud to jen trochu půjde (areál se lehce dispozičně změnil) tak bychom odehráli turnájek v malé kopané "mezi námi".  Jedná se o fotbálek který začínáme hrát kolem poledne a přihlásit se do něj může úplně každý. Hraje se stylem 4na4 a hrát a dávat góly může každý (třeba i paleta). K dispozici bude PS4 (ještě musím domluvit), repro, notebook, promítačka a internet abychom si mohli pustit nějaký ten zápas. Dále se pokusím nezapomenout vzít petanque. Pokud máte nějaký nápad či možnost týkající se zpestření programu tak nám dejte vědět. Rádi uvítáme jakýkoliv návrh a pomoc ještě mnohem víc.

 vitez turnaje liverpoolsky

Pár metrů od areálu se nachází řeka takže si určitě nazapomeňte vzít plavky.

 

Chtěl bych Vás poprosit jestli např. máte firmu nebo někoho znáte a můžete přivézt pár reklamních předmětů, budeme velice potěšeni a předměty rozdáme mezi učastníky soutěží.

 

UBYTOVÁNÍ:

Možností ubytování je zde více. Větší část lidí řeší ubytování na místě a to noclehem v autě, pod stanem, širákem apod. Velice oblíbeným místem pro spaní pod širákem je pódium :-)). Celou dobu je k dispozici sociální zařízení. Sprcha letos bude pravděpodobně pouze studená. 

Pokud je někdo na nocleh náročnější, tak může využít ubytování ve městě, kde je k dispozici řada hotelů nebo penzionu. Rád Vám s výběrem pomůžu či můžete využít rady od náročnějších noclehářů. :)

  

OBČERSTVENÍ:

Abychom nemuseli platit další osoby které by byly ochotny pracovat 24hod. je osvědčený a velmi oblíbený způsob samovýčepu piva ve stanu, kde je také k dispozici jídlo. Průběžně bude jídlo zajišťováno během celého víkendu. Kalkulace na osobu bude provedena až na místě podle spotřeby. Máme dohodnuto, že jídlo, o které se letos znovu převážně postaráme sami, budeme mít za nákupní ceny.

Loni nám majitel areálu upekl vynikající pečená kolena a bůček  s luxusníma pečenýma bramborama a čestvou domácí zeleninu.  My bychom zajistili další jídlo jako napr. guláš, polévku , cigára na gril a pod. K dispozici bude samozřejmě jak pivo tak i nealko.

IMG 20180728 132304

  

Náklady za sraz se počítají každý den zvlášť a vypočítavají se z ceny přivezeného jídla, nealka, spotřebovaného piva, pronájmu areálu a dalších převážně spotřebních věcí (tácky, kelímky...).  Poté je cena rozpočítána podle počtu konzumujících osob. Pokud někdo nebude pít pivo nebo nealko, tak se mu samozřejmě nebude počítat.

 

Co se týká nákladů, tak se nám podařilo (až na jednu vyjímku) vždy vejít do 800-1000Kč (cca 29-37 Eur)  za osobu na víkend. (neomezená spotřeba, bez ceny za ubytování). Letos zatím neslibuji, ale doufám, že jako loni bude pár příjemných překvapení.

 

Pivovar HELF nám určitě zajistí několik výtečných soudků jak klasických piv tak speciálů a věřím, že bude co  ochutnávat.

 

helf-logo

 

 

IMG 20180728 023805

 

Panáky, cigarety atd. si každý platí zvlášť v hospodě, která je areálu. V Břeclavi je mimo jiné velké Tesco a samozřejmě po městě je řada dalších obchodů a hospod, kde se dá bez problémů nakoupit a najíst. 

  

Vzhledem k tomu, že si někteří z Vás oblíbili systém záloh tak Vám i letos nabízím možnost poslat zálohu.  Záloha není povinná a ani podmínkou. Díky tomu, že už se osvědčil nějaký systém tak to letos nechám zcela na Vás jestli si "pošlete" neco předem.  Každý den bude občerstvení vyúčtováno a rozdíl zálohy vám bude vrácen nebo doúčtován. V případě, že na sraz nedorazíte (z jakéhokoliv důvodu - nemusíte psát omluvenky ani nic podobného), bude Vám záloha vrácena v PLNÉ výši.

 

Zálohy zasílejte nejpozději do 20.7. na účet fanklubu

2900232519 / 2010 pro platby v CZK

2900232519 / 8330 pro platby v EUR

(pokud toto číslo účtu nebude chtít vaše SK internetové bankovnictví akceptovat, použijte údaje

IBAN: CZ1420100000002900232519

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX.

FIO banka je brána i jako SK banka, takže to bude považováno za platbu v rámci Slovenska, tudíž bez poplatku)

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, které jste použili v přihlášce, abychom mohli vaši platbu identifikovat!!!

 

Po tomto datu bude záloha vybrána z účtu a případné další zálohy budou řešeny individuálně přes mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

  

DOPRAVA:

Individuální. Dopravit se do Břeclavi by neměl být pro nikoho problém a pokud někdo přinjede vlakem nebo autobusem tak z Břeclavi na místo srazu se Vám pokusíme pomoci zajistit dopravu podle Vašich příjezdů, které budeme potřebovat znát minimálně dva dny předem.

 

Pokud jste samostatní a chcete se z nádraží dopravit sami, jsou zde dvě možnosti: Do Staré Břeclavi jezdí autobus (20 Kč jízda) který zastavuje asi 1km od místa a druhou možností je, že by se domluvilo taxi a podle příjezdu by se zorganizovalo naplnění auta, aby jelo více lidí spolu a mohli se o cenu podělit. Orientační cena taxíku (z nádraží na místo) je 100,- Kč na auto, takže pokud by jelo auto plně obsazené, tak by byla cena na osobu s dopravou až na místo 25,- Kč. V maximální možné míře se vás pokusíme dopravit na místo pomocí aut odstatních účastníků. Pokud tedy někdo jedete autem a máte volná místa, dejte to vědět do diskuze!  Pro lidi kteří mají v plánu přijet již v pátek v nějaké brzké hodině (cca do 12hod - jsem ochoten pro Vás přijet na nádraží vlastním autem) poté se pokusím Vám pomoci jak to půjde. Jen kolem srazu je docela dost starostí a nelze jezdit na nádraží celý den.

IMG 20180728 172153

  

PŘIHLÁŠKY:

Přihlášky mi posílejte na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Do mailu prosím uveďte:

Jméno, příjmení a pokud používáte přezdívku tak ji můžete uvést taky

Den příjezdu: Pátek, Sobota

Den odjezdu: Sobota, Neděle

Způsob dopravy: Auto, vlak, jiný

Ubytování: stan, širák, anebo jestli chcete domluvit letiště anebo jiné ubytování ve městě (nemusíte uvádět pokud si ubytování ve městě zajišťujete sami) 

Další lidé, které chcete přihlásit: pokud jedete jako parta tak aby se ostatní nemuseli přihlašovat jednotlivě, stačí je uvést.

A prosím napište jestli máte zájem se zúčastnit i pátečního zápasu ať vím jaký je o zápas zájem. 

  

Pokud nevíte na 100% jestli prijedete, doporučujeme se raději přihlásit a do poznámky uvést i tuto informaci. Přihlášení na sraz je pro nás velmi důležité z důvodu ZAJIŠTĚNÍ dostatečného množstvi JÍDLA, předběžného zamluvení piva a pod.

Chtěli bychom Vás poprosit o odeslání přihlášek nejpozději do 19.7.2020 usnadníte nám tím organizaci (opět se to váže zejména na jídlo). 

  

Sraz je vždy přístupný všem, takže účastníci nemusejí být členy fanclubu a pod. Je jedno kolik Vám je let, pokud Vám neni 18 - ručíte sami za sebe a samozřejme přicházíte o možnost popíjení alkoholických nápojů. Ale není to rozhodně překážkou. 

 

Diskuzi prosím využijte pro návrhy, připomínky a také pro domluvy společné dopravy. Přispěvky mimo téma budou z důvodu přehlednosti mazány.

 

Věřím, že se nás letos sejde zase o něco více než vloni, kdy akci nakonec navštívilo přes 50 lidí. Máte ideální příležitost se poznat se stejně "postiženými" fandy našeho týmu, velmi zábavnou částí naší československé liverpoolské rodiny i 2 scouserů přímo z Liverpoolu. Pokud se bojíte přijet, protože nikoho osobně neznáte, tak vězte, že takových lidí je spousta, ale budete vřele přivítání a během chvilky se budete cítít jako mezi vlastními. 

 

 

Mapa příjezdů do areálu: 

Po kliknutí se Vám obrázek zvětší

sraz2

 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook