pivovar helf

ANKETA 5

anketa

Dva týždne pred reštartom Premier Leaguea  sa v našej ankete vrátime k hráčom The Reds.

V poslednom období môžeme aj v našom tíme sledovať „čo“ dokáže kvalitný brankár v bráne. Dnes sú na tento post kladené veľmi  vysoké nároky. Dobrému brankárovi dnes už zďaleka nestačí iba z času na čas niečo chytiť. Stále viac a viac sa stáva súčasťou rozohrávky, čím sa čoraz častejšie stáva súčasťou hry.

V našej otázke sa ale zameriame na brankárske výkony, ktorými zmaril súperovu šancu.  Skúste sa zamyslieť a napíšte nám zákroky gólmanov s Liverbirdom na hrudi, ktoré sa Vám páčili a kvôli niečomu si ich stále pamätáte.  Ak pridáte výsledok zápasu, prípadne ďalší detail tohto okamihu, bude to ešte zaujímavejšie.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook