pivovar helf

ANKETA 5

anketa

Dva týždne pred reštartom Premier Leaguea  sa v našej ankete vrátime k hráčom The Reds.

V poslednom období môžeme aj v našom tíme sledovať „čo“ dokáže kvalitný brankár v bráne. Dnes sú na tento post kladené veľmi  vysoké nároky. Dobrému brankárovi dnes už zďaleka nestačí iba z času na čas niečo chytiť. Stále viac a viac sa stáva súčasťou rozohrávky, čím sa čoraz častejšie stáva súčasťou hry.

V našej otázke sa ale zameriame na brankárske výkony, ktorými zmaril súperovu šancu.  Skúste sa zamyslieť a napíšte nám zákroky gólmanov s Liverbirdom na hrudi, ktoré sa Vám páčili a kvôli niečomu si ich stále pamätáte.  Ak pridáte výsledok zápasu, prípadne ďalší detail tohto okamihu, bude to ešte zaujímavejšie.

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook