pivovar helf

ANKETA 4

anketa

O víkendu jsme oslavili 1. výročí od demolice FC Barcelona a postupu do finále Champions league.

Přesně za 2 týdny to bude rovných 15 let od zázraku v Istanbulu. Dva zápasy, které se navždy zapsaly zlatým písmem do kronik Liverpool FC. Oba zápasy byly kromě kvality především o vůli a o podpoře neskutečných fanoušků. Jistě bychom ale našli mnoho jiných zápasů v nejprestižnější evropské pohárové soutěži, na které je hodno zavzpomínat. 

Zapátrejte v paměti a napište nám tři zápasy v CHL nebo PMEZ, kdy Liverpool FC podal absolutně dominantní výkon a svého soupeře zadupal do země. Tedy tři zápasy, kdy se zhmotnila Poetry in motion a mohli jste sledovat dost možná nejlepší představení našeho týmu v evropských pohárech. Co vás tehdy zaujalo? Kdo střílel góly? Vaše vzpomínky nás zajímají. 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook