pivovar helf

ANKETA 3

anketa

Zůstaneme u samotných hráčů.

Je plno hráčů, kteří se vyhřívají ve světlech reflektorů. Dávají plno gólů jako Rush, vynikají kreativitou a vůdcovstvím jako Gerrard, neprostupností jako Virgil van Dijk, skvělými zákroky jako Alisson nebo už svojí cenovkou v době příchodu. Na druhou stranu klubem prošlo mnoho hráčů, kteří nejsou vděčnými mediálnimi hvězdami, přesto je jejich přínos pro tým stejně důležitý.

Jmenujte 5 nejvíce podceňovaných hráčů, které jste v liverpoolském dresu zažili. Tedy 5 hráčů, kteří si nikdy netěšili takové mediální pozoronosti, nikdy nesbírali individuální ceny, ale jejich důležitost pro tým byla neoddiskutovatelná. 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

titi liverpoolsky

Facebook