pivovar helf

ANKETA 3

anketa

Zůstaneme u samotných hráčů.

Je plno hráčů, kteří se vyhřívají ve světlech reflektorů. Dávají plno gólů jako Rush, vynikají kreativitou a vůdcovstvím jako Gerrard, neprostupností jako Virgil van Dijk, skvělými zákroky jako Alisson nebo už svojí cenovkou v době příchodu. Na druhou stranu klubem prošlo mnoho hráčů, kteří nejsou vděčnými mediálnimi hvězdami, přesto je jejich přínos pro tým stejně důležitý.

Jmenujte 5 nejvíce podceňovaných hráčů, které jste v liverpoolském dresu zažili. Tedy 5 hráčů, kteří si nikdy netěšili takové mediální pozoronosti, nikdy nesbírali individuální ceny, ale jejich důležitost pro tým byla neoddiskutovatelná. 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook