pivovar helf

ANKETA 2

anketa

 

Čakanie na pokračovanie Premier League si aspoň trochu skrátime druhým dielom našej ankety.

Nejsou daleko doby, kdy přestupová politika LFC byla všem na Ostrovech k smíchu. S výjimkou samotných fanoušků LFC. Svého času se utratilo nehorázné množství peněz za hráče, kteří jaksi nebyli hodni liverpoolského týmu. Flopů jsme minimálně za poslední dvě dekády zaznamenali nepočítaně. V tuto chvíli pod Jurgenem Kloppem se naštěstí jedná o výjimky a nezbývá než doufat v tento dlouhodobý trend. 

Pojmenujte s jakýmkoliv komentářem 5 přestupů do LFC, které pro vás za dobu svého fandění znamenaly největší zklamání. I s jejich pořadím. Tedy hráče, kteří zůstali svým působením v LFC nejvíce za očekáváním, když přicházeli. Tedy klidně vynechte pány Konchesky a Poulseny, kteří přišli jako druhořadí hráči :). Adeptů je mnoho, těšíme se na vaše názory. 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook