pivovar helf

ANKETA 1

anketa

„Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that“.

Notoricky známý Shanklyho bonmot, který je pochopitelně nutné brát s pořádnou nadsázkou. Nicméně v dnešní době nabývá nečekaného rozměru. Doba je zlá. Především pro příznivce LFC. Klubu, který byl (opět) malý krůček od titulu, tentokrát naprosto zaslouženého. Kam aktuální situace na ostrovech povede, si asi málokdo troufne tipovat. Klidně se ovšem může stát, že LFC po sezóně znovu slavit nebude. Alespoň ne s fanoušky.

Jedinou novinkou za dlouhou dobu tak je, že Sir Kenny je nakažen Covidem. Tímto přejme naší legendě mnoho zdraví. Není fotbal, nejsou výhry ani prohry – není diskuse, je nuda. Pravidelně vás zásobujeme podcasty, v tuto chvíli bychom ale rádi znali i názory vás, diskutujících. A nemusí se týkat pouze aktuálního dění ba ani samotného Liverpoolu. Pro každého je fotbal, potažmo LFC jistou formou vášně, radosti, zklamání nebo závislosti. Každý má na okamžiky spojenými s klubem unikátní vzpomínky. Proto v pravidelném intervalu cca 1x za 3 – 4 dny redakce položí jednu anketní otázku a budeme rádi, pokud přispějete do diskuze kvalitním názorem.

Anketní otázka č. 1

Všichni jsme nejlepší skauti, manažeři, obchodníci a trenéři. Nejlépe v jedné osobě. Proto každý z nás umí ihned zhodnotit, která příchozí posila bude klub ternem nebo flopem. Ale každý z nás má plno nesplněných snů o hráčích, kteří nikdy do LFC nepřišli. Tedy zkuste zalovit v paměti a vyjmenovat 3 hráče, které jste si přáli během vaší doby fandění vidět v červeném dresu, přitom k přestupu nikdy nedošlo. Tedy 3 hráče, o kterých jste ve své době byli přesvědčeni, že by skvěle do klubu zapadli, jak výkony, tak i svou náturou. Proč jste si přáli právě tyto hráče? Může se jednat o hráče nejužší světové špičky, stejně tak o vaše oblíbence v jiném dresu nebo se nestyďte přiznat hráče, jejichž výkonostní křivka šla následně strmě dolů.

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook