pivovar helf

KALENDÁR 2019

kalendar2018

Ak v obchodoch uvidíte cukrovinky v tvare deda Mikuláša, nebodaj stromčeky a vianočnú výzdobu, je načase rozmýšľať o Vianočných darčekoch a o tom, že budeme o rok starší. No a ak uvidíte zmienku o kalendári 2019 - tak všetko, čo Ste čítali vyššie je PRAVDA !!  :-)

V minulom roku sa nám prvýkrát  podarilo realizovať kalendár s vlastnými fotografiami. Na začiatku to bol nápad, ktorý sa javil veľmi dobre. Nasledovala realizácia a samotný krst kalendára, ktorý sa konal vo Vyškove. Bolo to tesne pred Vianocami keď sa stretlo približne 20 kalendára-chtivých fanúšikov. Po  krste kalendára sme spoločne sledovali zápas Arsenal vs Liverpool a následne sme toto stretnutie rozoberali tak dokonale, že sme boli celkom slušne „rozobraní“. Príjemné spomienky na vydarenú akciu potvrdzuje kalendár na stole a preto sme sa rozhodli, že aj na rok 2019 pripravíme stolový kalendár. Tento krát sa snažíme vyhnúť časovému stresu na konci roka a realizáciu sme urýchlili. Zo zaslaných fotografií je už uskutočnený výber 54 snímok, ktoré budú v kalendári. V tomto okamihu komunikujeme s reklamnou agentúrou a tlačiarňou.  Do troch týždňov by sme ho chceli zadať do výroby. Do toho času si prípadní záujemcovia môžu kalendár objednať. V minulom roku sme približne dve tretiny odovzdali osobne a zvyšok sme rozoslali cez zásielkovňu, nakoľko mali pre nás najlepšie podmienky.

Kalendár na rok 2019 bude mať podobnú skladbu fotografií ako na tento rok. Letné dva mesiace patria fotografiám zo Zrazov a výjazdov do Liverpoolu. Zvyšok je mix fotografií hráčov, momentiek zo zápasov, Liverpoolskych legiend a historických záberov.

Kalendár 2019 :

- stolový, týždenný 54 strán

- formát:  29cm x 14cm

- cena : 9EUR / 230CZK

- poštovné, balné:  3,50EUR / 100CZK

Prosím záujemcov o kalendár aby svoje objednávky písali mailom na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Okrem počtu uveďte verziu / SK alebo CZ /. 

Tento rok budeme pravdepodobne opäť krstiť kalendár pri nejakom zápase The Reds. Výber miesta a času nám môžete poradiť.

Bleskové zprávy

TAA si nezahraje 4 týdny

Trent Alexander-Arnold bude muset podle prognóz vynechat 4 týdny kvůli zranění kolene, které utrpěl při sobotní předzápasové rozvičce. Pro nadcházející duel s Crystal Palace je ohrožen i start Giniho Wijnalduma.

Za teplem do Dubaje

Liverpool FC využije jedenáctidenní pauzu mezi utkáními s Crystal Palace a Leicesterem k tréninkovému kempu v Dubaji. LFC tam zavítalo již v rámci loňského ledna.

Awoniyi mění adresu

Útočník Taiwo Awoniyi, který předčasně ukončil své hostování v Gentu, dohraje sezónu v dalším belgickém týmu, Mouscronu. Nigerijec tam působil již minulou sezónou a postaral se o 11 branek mužstva.

Prosincové duo oceněných

Jürgen Klopp a Virgil van Dijk se stali nejlepším manažerem, respektive nejlepším hráčem Premier League za měsíc prosinec.

Müller si proti LFC nezahraje

Thomas Müller z Bayernu Mnichov nenaskočí ani do jednoho z duelů osmifinále LM proti LFC. Na vině je jeho vyloučení proti Ajaxu Amsterdam, za nějž si vysloužil dvouzápasový distanc. První utkání zmešká rovněž van Dijk kvůli žlutým kartám.

zbieraj body liverpoolsky

Facebook