pivovar helf

CZ SK fanclub - podmínky členství pro sezónu 2013/14

logo fanclubu

UPDATE 12.6. Od dnešního dne oficiálně znovu spouštím přijímání nových členů do našeho oficiálního česko slovenského fanclubu Liverpool FC pro sezónu 2013/14. V článku najdete kompletní informace týkající se samozřejmě i současných členů fanclubu pro případ obnovení jejich členství. Prosím, přečtěte si vše pozorně a řiďte se pokyny v článku. 

V krátkosti shrnu uplynulou sezónu. V minulé sezóně měl náš fanclub celkem 102 členů. Řada z členů vyrazila znovu či poprvé na Anfield, ať přímo s fanclubem nebo formou zápasového balíčku. Podařilo se nám ve skupině 12 lidí vyrazit na Merseyside derby s Evertonem. Vrchol ale přišel až po konci sezóny, kdy se 8 šťastlivců zúčastnilo miniturnaje fanclubů přímo na Anfieldu a k tomu navíc prohlídky tréninkového centra LFC v Melwoodu. V létě jsme absolvovali 8. výroční sraz v Břeclavi či minisraz v Brně, obě akce lze označit slovem fantastické.

SEZÓNA 2013/14

Vím, že část lidí poslední dva roky bojovala s tím, že bylo mnoho druhů členství, letos jsem tedy počet druhů členství snížil na úplné minimum. Jelikož ale shop, který využívám k vaší elektronické registraci, umí pracovat pouze s jednou měnou a my musíme i nadále používat dvě, bude i nadále typ členství zvlášť pro českého a zvlášť pro slovenského fanouška, aby se vám ukázala částka, kterou musíte za členství zaplatit. Zároveň znovu snižuju výši členského příspěvku tak, aby členství bylo dostupné co nejvíce lidem. Doufám, že tyto změny oceníte. :)

Varianta č. 1 - členství pro českého fanouška - 200 Kč/sezónu

Varianta č. 2 - členství pro slovenského fanouška - 8 EUR/sezónu

Varianta č. 3 - členství Junior pro osoby mladší 15 let. Toto členství je dostupné pouze a jenom členům fanclubu, kteří chtějí do fanclubu přihlásit svého potomka mladšího 15 let. Toto členství je zdarma a neplynou z něj žádné další výhody! Pokud by chtěla osoba mladší 15 let využívat všech výhod, musí zvolit zpoplatněné členství. Objednávky osob mladších 15 let, které nemají ve fanclubu někoho z rodičů, nebudou tak jako v loňském roce v žádném případě akceptovány!!!

Varianta č. 1 a č. 2

 • účast na akcích pořádaných fanclubem (např. srazy, turnaje, výjezdy na zápasy)
 • potvrzení o členství ve fanclubu elektronickou formou - emailem zaslaná členská průkazka se jménem
 • 10% sleva na nákup zboží v e-shopu na adrese http://www.liverpoolfcshop.cz/
 • každý člen bude uveřejněn v seznamu členů na webu fanclubu - zde. Zde dostane možnost si nechat vytvořit svůj profil.
 • možnost pořízení vstupenky na domácí zápas PL z kvóty, kterou fanclub obdrží od LFC. Tato možnost bude přednostně dostupná těm členům, kteří si zároveň přímo od L.F.C. zakoupí LFC Official Membership ve verzi Full či Light - info o Membership najdete zde.
 • možnost zakoupení zápasových balíčků na všechny domácí zápasy Liverpoolu. Balíček bude obsahovat lístek, ubytování v soukromí na dobu 1-3 dní a letištní transfery z/na letiště v Liverpoolu či jeden transfér z letiště v Manchesteru. Nabídka balíčků bude zveřejněna po rozlosování soutěže.
 • další výhody budou upřesněny později v závislosti na tom, co nám přislíbí LFC či na tom, pokud se pro fanclub podaří získat partnery

 

  • I letošní registrace do fanclubu probíhá pouze v elektronické podobě. Od této chvíle je spuštěn na adrese http://fanclublfc.webnode.cz/ shop pro fanclub, který funguje klasicky jako jakýkoliv jiný internetový obchod.
  • V levém sloupci pod sekcí Členství najdete celkem 3 produkty. Zvolený produkt členství ve fanclubu klasickou cestou vložíte do nákupního košíku. Na další stránce zvolíte tlačítko Zaplatit. Na další stránce vyplníte vaše údaje a zvolíte Pokračovat (všechny kolonky jsou povinné). Na další stránce zaškrtnete tlačítka Bankovní převod a Poštovné zdarma a zvolíte tlačítko Pokračovat. Po kontrole všech údajů zvolíte tlačítko Odeslat objednávku.
  • do poznámky prosím uveďte číslo vašeho LFC Membership - Full či Light. Pokud si membership pořídíte později, toto číslo mi prosím pošlete dodatečně emailem. Jako držitel LFC membership budete mít přednostní přístup k lístkům fanclubu.
  • Po odeslání objednávky na vámi zadaný e-mail vám přijde potvrzení, ve kterém budete mít uvedeny pokyny, na jaký účet částku zaplatit. Pro české fanoušky je dostupný korunový účet ve FIO bance, pro slovenské fanoušky eurový účet ve FIO bance. Platbu je také možno dle předchozí dohody učinit přes systém PayPal. Tato možnost bude dostupná pouze těm, kteří žijí v cizině, např. ve Velké Británii s tím, že náklady na odeslání peněz nese odesilatel. Prosím vás, abyste při placení členství do variabilního symbolu platby uvedli číslo objednávky, aby bylo možné vaši platbu identifikovat! Pokud se tak nestane, vystavujete se riziku nerozpoznání platby a členství poté nezískáte!!
  • Tento systém je jednotný pro všechny. Jak pro nové zájemce o vstup do fanclubu, tak i pro současné členy fanclubu, kteří si svoje členství obnovují. Prosím tedy současné členy, aby využitím tohoto systému prodloužili svoje současné členství, pokud o prodloužení mají zájem!

- členství je možno objednávat od tohoto okamžiku

- uzávěrka pro sezónu 2013/14 je 11.8.2013. Do tohoto termínu je nutno za členství i zaplatit.

- členství je platné po dobu sezóny 2013/14, datumově do 30.5.2014

- členství vchází v platnost dnem doručení e-mailu s potvrzením o přijetí platby na účet fanclubu (kontrola plateb bude probíhat cca 1x týdně, prosím tedy o strpení, pokud budete pár dní čekat). Po doručení emailu s potvrzením platby je možno plně využívat výhody, které máte k dispozici od CZ SK fanclubu.

Náměty, připomínky prosím směřujte do diskuze nebo na mail ondra @ liverpoolsky.net. Příspěvky mimo toto téma budou u tohoto článku kvůli přehlednosti nekompromisně mazány. Děkuji za pochopení.

Veškeré informace týkající se CZ SK fanclubu najdete také na adrese http://cz-sk-fanclub-liverpoolfc.webnode.cz/ či od letoška také na sociální síti Facebook na adrese https://www.facebook.com/LiverpoolFcSupportersClubCzechAndSlovakBranch?ref=hl.

Ondra
sekretář oficiálního česko slovenského fanclubu LFC

 

FC

Jsme jediný oficiální fanclub LFC pro Čechy a Slovensko. Tato exkluzivita je nám garantován LFC od dubna 2006, kdy byla naše pobočka oficiálně založena.

Oficiální kontaktní údaje na jednotlivé pobočky najdete zde:

http://www.liverpoolfc.com/fans/membership/aib-association-of-international-branches/region/6/overseas-europe

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook