pivovar helf

UPDATE - Lístky na Anfield pro členy fanclubu pro sezónu 2012/13

logo fanclubu

Základní info ohledně lístků na sezónu 2012/13. UPDATE: K dispozici jsou již pouze zápasové balíčky.

Minulý týden mi byl klubem potvrzen status našeho česko slovenského fanclubu, takže i pro příští sezónu jsme oficiální pobočkou fanclubu LFC pro Čechy a Slovensko.

S tímto statusem budeme mít k dispozici i určité výhody (stále čekáme na oficiální seznam a podmínky...), mezi nimi by měla být také možnost odběru lístků na domácí zápasy Premier League. Jak jsem dopředu avizoval, klub připravil razantní změny. Pokud si budete chtít postěžovat, obraťte se prosím nejlépe na lidi jako Ian Ayre, kteří za touto změnou stojí...

Současná situace je taková, že máme možnost prostřednictvím hromadné bukace zažádat o lístky na 2 zápasy v první půli sezóny a o 2 zápasy ve druhé půli sezóny. Pouze jeden z těchto zápasů může být kategorie A. Na půl sezóny můžeme žádost o maximálně 20 lístků, klub ale dal jasně najevo, že nám negarantuje to, že nějaké lístky vůbec dostaneme. Můžeme tak dostat 40 lístků na celou sezónu, nebo také nic. Chování klubu donutilo řadu mezinárodních fanclubů zrušit svoje oficiální statusy, já zatím takto neučinil. Bude přeci jen lepší vyčkat a uvidíme, jaký bude mít situace s lístky a nejen s nimi další vývoj.

Na klub jsem odeslal žádost o lístky na zápasy proti nováčkům z Readingu a Southamptonu. Vede mě k tomu fakt, že hned na začátku sezónu se hraje řada top zápasů, o které ale bude největší zájem a radši bude lepší dostat nějaké lístky na méně atraktivní soupeře než nedostat žádné. Navíc pro některé je výjezd na Anfield otázkou dlouhého zařizování, tyto dva zápasy tak umožní si v klidu vše zařídit a hlavně pořídit levnější letenky, ubytování atd.

Lístky přidělené fanclubu budou dostupné pouze těm, kdo budou aktuálně členy našeho CZ SK fanclubu a zároveň budou držiteli LFC Membership ve verzi Full či Light, což je podmínkou jak našeho fanclubu, tak podmínkou ze strany LFC. Ti, kterých se to týká, od mě dostanete emailem info poté, až budu vědět, zda a kolik lístků jsme na 1. půlku sezóny obdrželi. To by mělo být jasné doufám během příštího týdne.

AKTUALIZOVÁNO 19.7.2012


LÍSTKY PŘIDĚLENÉ FANCLUBU

Od LFC jsme na 1. půlku sezóny obdrželi 8 lístků na zápas proti Readingu a 8 lístků na zápas proti Southamptonu.

 

- utkání se hraje 20.10.

- uzávěrka je 20.8. Do tohoto datumu musí být lístek ze strany zájemce zaplacen na účet fanclubu a zároveň musí být nahlášeno číslo LFC membership card, která poté bude ze strany LFC aktivována pro umožnění přístupu na stadion

 

 

 

- utkání se hraje 1.12.

- uzávěrka je 1.10. Do tohoto datumu musí být lístek ze strany zájemce zaplacen na účet fanclubu a zároveň musí být nahlášeno číslo LFC membership karty, která poté bude ze strany LFC aktivována pro umožnění přístupu na stadionPodmínky:

- v 1. fázi jsou lístky dostupné členům CZ SK fanclubu, kteří jsou zároveň držiteli LFC membership ve verzi Full či Light. Každý člen může žádat o jeden lístek.

- ve 2. fázi jsou lístky dostupné členům CZ SK fanclubu, kteří nejsou držiteli LFC membership. Lístek vám bude přidělen pouze v případě, kdy si sami od někoho z ostatních členů vypůjčíte jeho LFC memberhip kartu a tu mi nahlásíte

Lístky jsou na 100%, takže jsem schopen vám je během krátké doby potvrdit. Díky tomu si můžete krásně dopředu zajistit letenku a ubytování, což vám umožní ušetřit dost peněz. Dotazy na dostupnost mohou vznášet obě skupiny členů fanclubu. Hlavně na zápas s Readingem je čas "pouze" do 20.8., takže lístky jsou již nyní dostupné všem aktuálním členům fanclubu.

Pokud nebude kvóta vyčerpána, můžeme případně variabilně přidělit i 2 lístky na člena. zde ale platí podmínka, že je nutno si pro druhou osobu vypůjčit od někeré z členů jeho LFC memberhip kartu.

Je také možno využít slevy ve výši 20% na prohlídku stadionu.

UPDATE: během srazu v Břeclavi byly všechny lístky poskytnuté našemu fanclubu rozebrány členy fanclubu.


 

ZÁPASOVÉ BALÍČKY - u kategorie B a C byla snížena cena

Zároveň se vám pokuším tak jako vloni pomoct s výjezdem na Anfield formou zápasových balíčků, které pro zařizuje můj kamarád, který za poslední roky pomohl k mnoha lístkům nejen na Anfield jak mně, tak mým kamarádům. Zatím nabízíme balíčky na domácí zápasy PL, v závislosti na účinkování v pohárech poté aktuálně přibudou zápasy i ze všech pohárových soutěží od Ligového poháru po FA Cup či Evropskou ligu.

DATUM

SOUPEŘ

VÝKOP

KATEGORIE

26.8.

Manchester City

4.00pm

A

2.9.

Arsenal

1.30pm

A

23.9.

Manchester United

1.30pm

A

6.10.

Stoke City

3.00pm

C

20.10.

Reading

3.00pm

B

4.11.

Newcastle United

4:00pm

A

17.11.

Wigan Athletic

3.00pm

C

1.12.

Southampton

3.00pm

C

15.12.

Aston Villa

3.00pm

B

22.12.

Fulham

3.00pm

B

- termíny zápasů se mohou ještě změnit v souvislosti s případným účinkováním LFC ve skupinové fázi Evropské ligy či v případě toho, že si TV stanice vlastnící práva na přenosy zápas vyberou pro živý přenos!!!

- přeškrtnuté zápasy jsou již vyprodané (dostupnost zápasu s Fulhamem z důvodu konání těsně před Vánoci bude potvrzena až cca 3 týdny před samotným zápasem)

Cena balíčků:

- zápas kategorie A: 250 liber/osobu

- zápas kategorie B: 210 liber/osobu

- zápas kategorie C: 200 liber/osobu

Záloha činí 40 liber (jedná se o nevratnou zálohu pro případ storna ze strany kupujícího, v případě neobstarání lístku se samozřejmě v plné výši vrací zpět). Záloha je splatná předem odesláním na bankovní účet fanclubu v CZK či EUR. Zbylá částka se poté doplácí na místě v librách.

Balíček obsahuje:

- vstupenku na utkání (většinou na tribunu the Kop, záleží ale na aktuální dostupnosti)

- ubytování v soukromí ve východní části Liverpoolu: samostatný pokoj se dvěma lůžky, vedle pokoje dostupné kompletní sociální zařízení, k dispozici kuchyně, WIFI připojení. Cca 300 metrů od ubytování je autobusová zastávka linky 18A, která vás za 25 min. dopraví do centra města. V případě dřívějšího vystoupení z busu pak lze dojít pěšky přímo ke stadionu. Ubytování je celkem na 3 noci. Za každou další noc navíc poté příplatek 15 liber/noc.

- v pokoji jsou dvě lůžka, na každý zápas tedy lze od této sezóny ubytovat dvě osoby

- v případě příletu do Liverpoolu vyzvednutí na letišti ihned po vašem příletu a zároveň odvoz na váš zpáteční let

- v případě vašeho příletu do Manchesteru pouze vyzvednutí na letišti po příletu do Manchesteru

- v případě zájmu odvoz autem na zápas 1 hodinu před výkopem a odvoz zpět po skončení zápasu

- možnost využít nabídky zabukování prohlídky stadionu se slevou ve výši 20%

- rady ohledně cestování, pobytu ve městě, asistenční služba na telefonu pro případ problémů či dotazů během pobytu v Liverpoolu, možnost si vyžádat reference od lidí, kteří tyto balíčky již využili

Balíček NEOBSAHUJE letenku. Tu si každý zajišťuje sám. Letenky jsme schopni zajistit, ale samozřejmě bude nutno nám ji zaplatit.

Dostupnost:

- v 1. fázi je balíček dostupný členům CZ SK fanclubu, kteří jsou zároveň držiteli LFC membership ve verzi Full či Light (případný druhý účastník členem fanclubu již být nemusí, je to tedy vhodné v případě, kdy chcete cestovat s kamarádem, partnerem)

- ve 2. fázi je balíček dostupný členům CZ SK fanclubu, kteří nejsou držiteli LFC membership.

Přednost má zájemce o balíček pro 2 osoby, až poté zájemce o balíček pro 1 osobu ve stylu "kdo dřív přijde".

U těchto balíčků jsou využívány externí LFC membership karty, takže není nutno být jejich držitelem.

Případné bližší informace a dotazy na aktuální dostupnost sdělíme přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook