pivovar helf

Oficiální fanclub LFC - All Red

Klub 7.7. znovu spustil registraci do oficiálního fanclubu LFC s názvem All Red. Jelikož se to přímo týká i našeho česko slovenského fanclubu, dle slibu vám přináším popis tohoto produktu a veškeré informace. Prosím, přečtěte si řádně tento článek a v případě nákupu členství All Red nebo jeho obnovení se řiďte pokyny z konce článku.

All Red je součásný název oficiálního fanclubu LFC. Roční členský příspěvek ve výši 29 liber platíte přímo LFC. Klub vám za něj poté přináší různé výhody. V této chvíli je v něm registrováno přes 100 tis. fanoušků LFC.

Poté existují International branches, tzn. mezinárodní fancluby, které jsou zvlášť v každé zemi, což jsme i my. Zde jeho členové platí roční příspěvky jenom danému národnímu fanclubu, který jim za to poté přináší svoje vlastní výhody. Jedná se tedy o dva různé produkty.

Výhody oficiálního fanclubu All Red pro sezónu 2010/11

- přednostní přístup k 8000 lístkům na domácí zápasy PL nákupem online nebo přes telefon systémem "kdo dřív přijde, ten bere" (počet lístků byl navýšen o 3tis ks)

- 10% sleva na nákup zboží v oficiální fanshopu LFC

- 20% sleva na Anfield Stadium Tour

- 40% sleva na oficiální LFC Magazíny

- 3 měsíční přístup zdarma do e-season ticket

- exkluzivní peněženka LFC

- soutěže o ceny, speciální nabídky od partnerů klubu, sleva na zápasy rezerv, sleva na vstup do muzea

Cena tohoto oficiálního členství činí 29 liber. Dostupná je i varianta pro děti do 11 let, cena 11,99 liber.

================================================================================

Jak jsem vás již na webu informoval, klub chce, aby se všichni členové mezinárodních fanclubů stali také členy oficiálního fanclubu All Red. Na základě celkového počtu registrovaného fanoušků z našeho a ostatních mezinárodních fanclubů poté bude rozdělovat lístky na dané utkání PL. Ačkoliv jsme s ostatními fancluby s tímto řešením vyslovili nesouhlas, neboť to zvyšuje finanční náročnost a může to vést k likvidaci malých fanclubů, jsme i tak nuceni přistoupit na tento nový systém, jinak lístky na PL přestaneme dostávat.

Je pro nás doslova životně důležité mít co nejvíce souběžně registrovaných fanoušků v oficiálním fanclubu All Red. Bude totiž velký rozdíl mít zaregistrovaných 20 nebo 150 lidí, což poznáme na počtu přidělených lístků. Z tohoto důvodu jsem v shopu na adrese http://fanclublfc.webnode.cz/ vytvořil speciální a finančně zvýhodněný produkt s názvem Členství - český/slovenský fanoušek - All Red, který ma za účel co nejvíce snížit finanční náročnost. Pokud si zakoupíte toto zvýhodněné členství v našem shopu, za 50 Kč/2 EUR se stanete členem našeho česko slovenského fanclubu se všemi našimi výhodami. K němu si poté musíte sami zakoupit i členství v oficiálním fanclubu LFC - All Red v hodnotě 29 liber. Po zaplacení budete mít k dispozici další výhody, které jsou dané přímo klubem LFC - viz výše. Budete tak členy obou typů fanclubů, budete mít řadu výhod a hlavně větší šanci na lístky na Anfield.

Jelikož je pořízení obou členství finančně náročné, i nadále nabízíme produkt Dospělý nebo Junior 400 Kč/16 EUR/0 Kč. Po zakoupení tohoto členství ale budete pouze členy našeho česko slovenského fanclubu s výhody danými pouze naším fanclubem.

Znovu prosím, abyste i přes vyšší finanční náročnost zvážili pořízení členství v obou fanclubech, neboť čím více nás bude, tím větší bude šance na lístky. Nikdo vás do toho nenutí, od ledna ale budou nová kritéria na lístky a nebudu na jaře poslouchat, jak se nelze dostat k lístkům. Snad dokážete pochopit, proč tomu tak bude.

Ti, kdo jste se rozhodli pro nákup členství v obou fanclubech, řiďte se těmito pokyny. Členství v česko slovenském fanclubu je k dispozici v shopu http://fanclublfc.webnode.cz/ - čtvrtý a pátý řádek, zvýhodněné Členství - český/slovenský fanoušek - All Red.

Poté si zakupte členství v oficiálním fanclubu LFC - All Red. Návod na zakoupení členství v All Red je stejný i pro ty z vás, kdo již členství v All Red máte zakoupené a budete si ho obnovovat pro další sezónu. Pouze tímto níže uvedným postupem totiž klub pozná, že jste zároveň i členem česko slovenského fanclubu a budete tak zahrnuti do naší skupiny Czech and Slovak.

Návod pro nákup All Red

Využijte prosím pouze tento speciální odkaz vytvořený pro mezinárodní fancluby https://www.liverpoolfc.tv/fans/membership/membership-purchase-supporters-club (pokud využijete klasický odkaz přes liverpoolfc.tv, nebudete se moct zapojit do naší skupiny).

Obnovení členství v All Red

Do prvního řádku vepište číslo své membership card, do druhého řádku heslo a klikněte na levou ikonku. Na další stránce se objeví vaše současné údaje, doplňují se zde ještš další údaje. Je nutné si vybrat svoji Supporters Branch v sekci Member's Contact Details!! Zvolte CZECH REPUBLIC - Czech and Slovak!!! Poté pokračujte na další stránku, kde si vyberete typ členství a kde kartou za členství zaplatíte. Po zaplacení bude vaše členství obnoveno a budete zahrnuti do naší CZ SK skupiny.

Zakoupení členství v All Red pro nečleny

Přes odkaz https://www.liverpoolfc.tv/fans/membership/membership-purchase-supporters-club - zvolte ikonku napravo. Na další stránce vyplníte svoje údaje od jména, po heslo, poštovní adresu atd. - vše, co je označeno hvězdičkou. Je nutné si vybrat svoji Supporters Branch v sekci Member's Contact Details!! Zvolte CZECH REPUBLIC - Czech and Slovak!!! Po vyplnění pokračujte na další stránku, kde si vyberete typ členství a zaplatíte platební kartou. Po zaplacení se stanete členem a budete zahrnuti do naší CZ SK skupiny. Klub členskou kartu, dárek atd. zasílá poštou v horizontu 4-5 týdnů.

 

Pokud něco nechápete, tak mi napište mail.

Ti, kdo se do All Red budete registrovat, se mi poté prosím ozvěte na mail.

Několik lidí si zakoupilo oba typy členství v CZ SK fanclubu. Upozornění. Buď si zakupte klasické členství, nebo zvýhodněné členství. Ne obě členství najednou, zbytečně si členství v CZ SK fanclubu zdvojujete a mě přiděláváte práci!!!!!

Kompletní informace o fanclubu na sezónu 2010/11 najdete v tomto samostatném článku.

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook