pivovar helf

Lístky 2. půlka sezóny 2019/2020

OSC - Logos

Nabídka lístků pro fanclub a balíčky na 2. půlky sezóny 2019/20.

 LÍSTKY NA 2. PŮLKU SEZÓNY

Informace ohledně lístků na 2. půlku sezóny 2019/20.

 

LÍSTKY OD LFC PŘIDĚLENÉ CZ SK FANCLUBU na 2. půlku sezóny 2019/20

Soupeř Termín Uzávěrka K dispozici 15.12.2019
Southampton*  1.2.2020   0 ks
 West Ham*  22.2.2020   0 ks
 Bournemouth*  7.3.2020   0 ks

*Termín není oficiální, v závislosti na TV přenosech se může změnit!!

Podmínky:

- lístky jsou dostupné pouze členům oficiálního CZ SK fanclubu v sezóně 2019/20, kteří jsou zároveň držiteli LFC membership typu Adult ve verzi Full či Light + typu Junior ve verzi Teen Red pro sezónu 2019/20 - info o membership zde. Každý člen může žádat o jeden lístek na zápas, protože na membership kartu lze elektronicky nahrát pouze jeden lístek.

- peníze za lístek se vybírají předem poukázáním částky na účet fanclubu

- lístky jsou na 100%. Lístek vám ale bude garantován až po poukázání platby na účet fanclubu.

- platba za všechny lístky na daný zápas probíhá hromadně inkasem z platební karty fanclubu cca 6 týdnů před termínem zápasu. Po provedení platby LFC ticket office zasílá na email fanclubu potvrzení o zaplacení se seznamem místenek, který pak každý obdrží emailem.

Bukace lístků přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

ZÁPASOVÉ BALÍČKY

PREMIER LEAGUE

Soupeř Termín Počet Kategorie
Sheffield - KOP 2.1.2020 2 B
Southampton - AR lower/MS upper 2.2.2020* 2 B
West Ham - AR lower/MS upper 22.2.2020* 2 B
Bournemouth - AR lower 7.3.2020* 2 B
Crystal Palace - AR lower/MS upper 21.3.2020* 2 B
Aston Villa - KOP  11.4.2020* 2 B
Burnley - AR lower/MS upper  25.4.2020* 2 B

 

*Termín není oficiální, v závislosti na TV přenosech se může změnit!!

Na každý zápas jsou vždy dostupné 2 balíčky, na dotaz pak případně i 3 balíčky.

Cena balíčků Premier League / FA Cup:

- zápas kategorie A: 245 liber/osobu

- zápas kategorie B: 225 liber/osobu (pokud jste již tento balíček v minulosti zakoupili, bude vám poskytnuta věrnostní sleva 35 Liber z ceny balíčku)

Platební podmínky:

- záloha 40 liber/osobu (= 1 250 Kč nebo 50 EUR/osobu)

- záloha je splatná do 10 dní od dohody a musí být poukázána na bankovní účet fanclubu v CZK či EUR. Zbylá částka se poté doplácí na místě v hotovosti a to pouze v Librách.

- záloha je nevratná. Pokud se objednavatel balíčku zápasu z jakéhokoliv důvodu nezúčastní, případně si nesežene náhradu, tak tato záloha propadá!

- jako součást celé rezervace je také nutno provést vlastní bukaci letu na daný zápas. Kopii bukace poté zašlete na email. Nejpozději 4 týdny před utkáním nám musí být kopie této bukace zaslána společně s kontaktem (email + tel. číslo), aby mohly být tyto údaje předány poskytovateli balíčku za účelem naplánování letištní transferu atd.

Balíček obsahuje:

- vstupenku na utkání

- ubytování v soukromí ve východní části Liverpoolu u anglicky mluvící osoby: samostatný pokoj se dvěma lůžky, vedle pokoje dostupné kompletní sociální zařízení, v přízemí plně vybavená kuchyně, WIFI. Cca 300 metrů od ubytování je autobusová zastávka MHD, která vás za cca 35 min. dopraví do centra města. V případě dřívějšího vystoupení z busu pak lze dojít pěšky přímo ke stadionu. Balíček zahrnuje ubytování celkem na 3 noci. Za každou další noc navíc poté příplatek 15 liber/noc/osobu (případně dle dohody).

- v případě letiště v Liverpoolu budete vyzvednuti na letišti ihned po vašem příletu do Liverpoolu a zároveň odvezeni na váš zpáteční let z Liverpoolu

- v případě letiště v Manchesteru budete buď vyzvednuti na letišti po příletu do Manchesteru nebo odvezeni na zpáteční let z Manchesteru (dle výběru a pouze na základě předchozí domluvy). Druhý transfer si zajišťujete sami (vlak/bus z letiště do centra Liverpoolu či opačně), případně lze za příplatek (velká vzdálenost) zajistit autem.

- z technických důvodů nelze provádět transfer z/na letiště v den konání zápasu a to především v řádu několik hodin před zápasem nebo několik hodin po zápase. Pokud nemáte jinou možnost ohledně letů, je nutno si předem vše odsouhlasit!

- v případě zájmu odvoz autem na zápas cca 1 hodinu před výkopem a odvoz zpět po skončení zápasu

Balíček NEOBSAHUJE letenku. Tu si každý zajišťuje sám.

Dostupnost:

U těchto balíčků jsou využívány vlastní LFC membership karty, takže není nutno být jejich držitelem a v případě těchto balíčků ani být členem česko slovenského fanclubu.

Pro bližší informace a dotazy na aktuální dostupnost balíčků nás kontaktujte přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

alba_kresla.jpg

Facebook