pivovar helf

Půst

Blog3

Postní období by mělo být spíš před vánočními svátky, ale my jsme si je udělali až po nich.

Add a comment

Číst dál: Půst

Není čas na naříkání

Blog3

 

Nemá moc smysl rozebírat střetnutí s West Bromwichem, v podstatě šlo o to, že jsme z obrovské převahy v prvním poločase vytěžili jediný gól, a následně, v druhé půli, začali hrát hosté odvážněji, zatímco naši hráči, poté co se jim nedařilo přidat pojistku, tak byli stále více nervózní.

Add a comment

Číst dál: Není čas na naříkání

Salah, Houllier, Jota, přestupy - souhrn

Blog3

Bohužel nemám čas věnovat se překladům celých článků, tak vám alespoň takto zprostředkovaně přináším výběr z toho, co mi v poslední době přišlo nejzajímavější nebo spíše nejaktuálnější. Skvělých článků o LFC vychází celá řada, a kdybych je měl zahrnout všechny – byť jenom z posledního měsíce – do tohoto souhrnu, byl by ještě mnohem delší. Tak snad zas někdy v budoucnu... :)

Add a comment

Číst dál: Salah, Houllier, Jota, přestupy - souhrn

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook