pivovar helf

Hodnocení hráčů v sezóně 2009/2010

Letošní ročník se hráčům Reds opravdu nepovedl. Jen tři hráči vyloženě nezklamali. Reina, Torres a Mascherano.

 

Hodnocení hráčů v sezóně 2009/2010:

Reina (9):Nejlepší hráč LFC v uplynulé sezóně. Nejlepší brankář uplynulého ročníku v Premier League. Vždy jistý, celou sezónu neudělal chybu. Když už se všichni chytali za hlavu, najednou se objevila Pepeho ruka a vše zachránila. V reprezentaci by si zasloužil post jedničky.

Johnson (7):Do sezóny vlítl ve velkém stylu a stal se na začátku nejlepším hráčem Reds. Neustále útočil, pronikal do šestnáctky, střílel a dával i důležité góly. Postupem času se vytrácel asi jako celé mužstvo, nakonec se v zápase s Aston Villou zranil. Ale jinak podával velmi sympatické výkony.

Carragher (6): Na začátku sezóny nejslabší z obrané čtyřky. Kolikrát jsem si říkal, co to s tím Carrou je. Nejistý, všude pozdě. Postupem času přidával na jistotě a v důležitých zápasech obstál, ale jinak to byl průměrný až podprůměrný výkon.

Kyrgiakos (8):Výborný nákup. Přišel do LFC na pozici až nějakého čtvrtého stopera a když bylo potřeba, obstál na výbornou a patřil k nejlepším na hřišti. Spousta vyhraných soubojů, neuvěřitelný bojovník. Výborný výkon.

Škrtěl (5):Pro mě jedno z největších zklamání. Minulou sezónu měl výbornou a říkal jsem si, že při zranění Aggera vytvoří s Carrou velmi silnou stoperskou dvojici. Nepovedlo se, u soubojů pozdě, špatné čtení hry. Letos slabý výkon,

Agger (5):Byl dlouho zraněný a vlastně celou sezónu tak nějak promarodil. Má výbornou hru nohama, skvělou rozehrávku, letos nepotvrdil. Hodně z formy. Snad se z MS vrátí v plné síle.

Insua (6):Při zranění Aurelia odehrál prakticky celou sezónu. Střídal dobré a špatné výkony. Hlavně na konci sezóny působil dosti vyčichle. Jinak odehrál slušnou sezónu a levá strana mu může právem patřit.

Mascherano (8):Jeden z málo hráčů, které v uplynulé sezóně snese přísné měřítko. Celou sezónu odehrál nadprůměrně. Vždy se na něj dalo spolehnout, svojí černou práci odvedl vždy na výbornou. Letos bych řekl, že se i uklidnil. Velmi dobrý výkon.

Lucas (6):Při zranění Aquilaniho toho letos odehrál opravdu hodně. Vyloženě mě zklamal pouze v zápase s Atlétikem, jinak podával stabilně dobré výkony. Letos získal na jistotě a může být slibnou postavou v dresu Reds.

Kuyt (6):Dirk jako vždy nechal v každém zápase na hřišti všechno. Letos to ale bylo jako u celého týmu slabší. Ne vždy ho míč poslouchal. To nic nemění na tom, že pro LFC je to velmi platný hráč, který umí střílet důležité góly.

Maxi (7):v prvních zápasech se trochu hledal, musel si zvyknout na spoluhráče a na jiné tempo. Každým zápasem byl cítit víc a víc. Hlavně ke konci sezóny byl Maxi velmi platný. Slušný první půlrok v LFC.

Gerrard (6):Asi nejslabší ročník našeho kapitána. Jeho prvního gólu ze střední vzdálenosti jsme se dočkali až na konci sezóny. Když sem viděl, jak v prvním zápase na MS burcuje spoluhráče, říkal jsem si, kolikrát to dělal v dresu Reds v této sezóně. Hodně slabý výkon.

Aquilani (6):Půl roku zraněný a i na jaře se mu zranění nevyhýbala. Jeden zápas zahrál na výbornou, druhý zápas hodně slabě. Ke konci sezóny měl ale slušnou formou. Až se plně sžije s týmem a zvykne si na náročnou Premier League, tak věřím, že se jeho hvězda plně rozzáří.

Babel (7):Poté, co si přestal stěžovat, že nedostává šanci, a začal makat, tak byl velmi platným hráčem LFC. Zkoušel individuální průniky, střely, ne vždy mu to vycházelo, ale jinak slušný výkon. Ale stále musí tvrdě pracovat.

Benayoun (6):Když nastoupí od začátku, jako by v sestavě ani nebyl. Když střídá tak je ho plné hřiště. Jeho krátké kličky často dělali obraně soupeře problémy, ale jinak letos také slabý výkon.

Torres (8):Prakticky neustále zraněný. Ale jeho pobyt na hřišti je neuvěřitelně efektivní, 18 gólů mluví za vše. Fernando je tak 70% naší útočné síly.

Ngog (7):Odehrál toho více, než jsme čekali a než i on sám čekal. Při zranění Torrese jediná volba. A na svůj mladý věk si nevedl špatně, dokázal střílet i důležité góly. Zajímavý a perspektivní útočník.

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

darcek nakup

Facebook