pivovar helf

This Is Anfield

Blog3

 

Tato slova jsou synonymem pro fotbalový klub Liverpool a jeho místo má význam v celém světovém fotbale.Nejde jen o příležitostné motto, ani o marketingový trik, tito slova rezonují jak pro hráče, tak pro fanoušky a dělají to více než půl století.Značka „To je Anfield“ byla poprvé instalována Billem Shanklym, ale tento koncept nebyl jeho vlastní tvorbou."Vlastně mu to doporučil správce hřiště." Správce hřiště pak šel k našemu tehdejšímu tajemníkovi Peteru Robinsonovi a řekl: „Poslouchej, pojďme nápis povesit do tunelu hráčů,“ řekl Danny Dwyer."A pak to Shankly schválil, ale původní doporučený nápis zněl:" Vítejte v Anfieldu. "

"Bill řekl" ne ". "Nejsi tu, aby ses pobavil, nejsi tu, abys měl hezký den, pojďme mít To je Anfield."Je to prohlášení a, jak Shankly skvěle řekl, „Je to proto, abychom našim chlapcům připomněli, za koho hrají, a připomínali soupeřům, proti komu hraje.“Nápis se tedy zrodil, který bude navždy definovat minulost, přítomnost a budoucnost klubu.Samotný nápis, které Shankly představil, však již na Anfieldu nezastává své místo a od roku 1974 leží za barem na ostrově Man.Překvapivé umístění pro část historie klubu, ale byla to první ze tří verzí, které se používaly dodnes.Druhý zaujal své oprávněné místo v roce 1974, rok, kdy Bob Paisley vystřídal Shanklyho, a zůstal ve starém tunelu Anfield do roku 1998.

 

2020Sh

 

Vydal svědectví o prestižní éře v historii Reds, kde se přidalo 10 ligových titulů, pět ligových pohárů, čtyři evropské poháry, tři FA poháre, dva poháry UEFA a super pohár.Paisley, Joe Fagan, Kenny Dalglish, Ronnie Moran, Graeme Souness a Roy Evans všichni vedli své tými ven a byl to poslední obrázek viděný předtím, než týmy vyšly na trávník.Poté však byl v roce 1998 zrušen a nevrátil se až do roku 2012.Brendan Rodgers byl mužem, který obnovil nápis poté, co jej vykopal „ze skladu“ pouhé týdny na začátku svého angažmá, díval se na to jako na „značku starého Anfieldu“.Zatímco co Rodgers neuspěl,Jurgen Klopp začínat novou éru úspěchu.Šestý evropský pohár Reds, čtvrtý Super Cup a první klubový Světový pohár byly získaní a čeká se na dlouho očekávaný ligový titul.

Znamená to, že se aktuální sestava hráčů nyní může dotknout nápisu This Is Anfield, když se dostávají na hřiště.Byl to stav, který Klopp stanovil na začátku své vlády, když odhalil: „Řekl jsem svým hráčům, aby se nedotkli znaku„ This Is Anfield “, dokud něco nevyhrají. Je to známka úcty. “Jordan Henderson byl jediným hráčem své současné šarže hráčů, kteří byli oprávněni tak učinit poté, co v roce 2012 pomohl přebrat ligový pohár, ale on vzdoroval k úctě ke svým spoluhráčům a touze znovu dosáhnout úspěchu.K dnešnímu dni, téměř rok po jejich triumfu v Madridu, jen hrstka hráčů pravidelně čerpala svou nově objevenou svobodu, přičemž seznamem jsou Henderson, Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk a Gini Wijnaldum.

 

2020ThisIsA

 

Nápis je znakem, který drží významné místo v historii Liverpoolu, a zatímco soupeřící manažeři, hráči a dokonce i španělské noviny Marca prohlásili: „Toto je Anfield - tak co?“ v průběhu let je Reds nechali jíst vlastní slova. Kloppovy akce ukázaly význam nápisu a symboliku interakce s ním.Jedná se o pokračující prohlášení o záměru, které bylo poprvé učiněno pod Shanklym, které překonalo více než 50 let, 13 manažerů, nespočet hráčů a více než 40 trofejí - s mnoha dalšími v přípravě.

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook