pivovar helf

Aj Liverpoolsky net hľadá posily

redakcia

Ak sa Vám zdá, že Ste podobný článok s podobným obsahom už videli, tak je všetko v poriadku. Patríte medzi vnímavých čitateľov tohto webu a navyše Vám aj pamäť slúži celkom dobre. Tento článok sme uverejnili približne pred rokom, a situácia sa opakuje. S jediným rozdielom, ktorý je vo všeobecnosti vítaný : Na rozdiel od minulého roku redakcia v ešte užšom kolektíve ako to bolo pred rokom, "zožala" úspech v podobe zisku ušatej trofeje nášho milovaného klubu. Všetko ostatné sme si v prvom kole dovolili dať na spôsob "kapitán Danko" -  teda Ctrl C - Ctrl V

Najstaršia, najväčšia a najobľúbenejšia stránka o Liverpool FC hľadá posily do svojho tímu.

Je čas prestupov a hľadania posíl. Každý tím raz za čas potrebuje čerstvú krv a doplniť členov. V našej redakcii rovnako časom dochádza k obmenám a potrebujeme doplniť tím o nových členov, ktorý nahradia ľudí ktorý už z rôznych objektívnych dôvodov nemajú dostatok času aby sa venovali aktualizácii a písaniu článkov pre túto stránku.

Hľadáme ľudí pre ktorých bude písanie pre www.liverpoolsky.net koníčkom a nie povinnosťou, pretože len tak si vie človek nájsť čas aby sa venoval písaním vlastných autorských článkov, prekladom, preview či review.

Našou redakciou už prešlo kopu ľudí. Pre viacerích to bol štart do novinárskej praxe.

Čo ponúkame? Samozrejme je to koníček a za ten zaplatené nedostanete. Ponúkame však možnosť písať pre 20 000 fanúšikov Liverpool FC, získavať od nich feedback na svoje články, na svoje názory a svojím spôsobom tak formovať komunitu fanúšikov Liverpool FC v Čechách a na Slovensku.

Koho hľadáme?

Šéfredaktor webu

Človek na tejto pozícii zastáva úlohu určitého koordinátora. Komunikuje s grafikom, človekom, ktorý sa stará o technický chod webu. Samozrejme píše aj články či koordinuje redaktorov, vymýšľa ankety či podcasty.

Redaktorov webu

Dobrých redaktorov nikdy nie je dosť. Potrebujeme preklady, autorské články, review, preview či vlastné blogy o situácii v Liverpool FC. Angličtina nie je podmienkou.

Ľudí pre nové nápady

Okrem zázemia, ktoré má tento web vytvorený, by sme privítali ľudí schopných a ochotných priniesť, zrealizovať nové nápady, ktoré by oživili tento web. Či už by sa jednalo o podcast alebo čokoľvek iné, čo by sme mohli vyskúšať.

Ak rozumiete futbalu, máte radi Liverpool FC, ovládate spisovnú češtinu či slovenčinu ste v našich radoch vítaní. Ak máte záujem píšte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript."

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook