pivovar helf

ĎAKUJEME !!!

redakcia

Ďakujeme za skvelú podporu webu!!!

Priatelia a fanúšikovia Liverpool FC, naši čitatelia!

Fanúšikov Liverpool FC je na svete ohromné množstvo. Ich počet sa odhaduje na vyše 500 miliónov  v celosvetovom meradle. Sme radi, že niekoľko desiatok tisíc fanúšikov Liverpoolu FC sa stretáva aj na týchto stránkach. Náš a vlastne hlavne Váš web www.liverpoolsky.net založili začiatkom roku 2004 dvaja nadšení fanúšikovia LFC Martin Života - Živís a Tibek Tibís. Dnes je to teda už viac ako 14 rokov existencie a tento web je tak najstarším a stále veľmi dobre fungujúcim československým webom o zahraničnom futbalovom klube.

Postupom času ako stránky skvalitňovali svoj obsah a grafiku, stúpali aj finančné nároky na fungovanie webu. Hostingové služby, grafika a udržanie domén niečo stoja a môžem povedať, že kým v prvých rokoch fungovania to ťahali redaktori a zakladatelia webu z vlastných vreciek, pretože to boli relatívne malé sumy, v posledných šiestich rokoch tento web funguje hlavne vďaka prispievateľom, ktorí si vážia práce redakcie a dokážu zo svojho firemného, rodinného či súkromného rozpočtu vyčleniť menšiu či väčšiu sumu a prispieť na pokrytie nákladov.

Tento rok sme sa znova rozhodli osloviť Vás s prosbou o príspevok na financovanie webu a tak ako každoročne ste znova nesklamali. Vyše 60 darcov prispelo na chod a rozvoj týchto stránok. Možno je to vzhľadom na počet reálnych čitateľov (vyše 25 000) malé číslo, ale chápeme, že nie každý si môže každoročne dovoliť financovať chod stránok. Sme vďační za každé euro či korunu! Zoznam prispievateľov uverejňujeme na konci článku.

Tohto roku sme sa rozhodli z príspevkov na chod webu podporiť aj facebookovú stránku Liverpool FC - CZ/SK. S touto stránkou spolupracujeme už dlhšie a chalani to robia rovnako výborne ako my :). Môžte sa na nej na dennej báze dozvedieť aktuality či horúce novinky z tábora LFC. Stránka je rovnako ako náš web najväčšou a najčítanejšou FB stránkou v cz-sk internetovom priestore a táto stránka sa tak stáva našou oficiálnou stránkou na FB. Budeme na nej uverejňovať aj svoje pravidelné Preview či Review a usporiadavať rôzne súťaže o suveníry Liverpool FC. Veríme , že táto kooperácia prinesie ešte väčšiu informovanosť a pohodlie pri získavaní prehľadu o dianí v našom milovanom klube.

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU!!!!

 

Zoznam darcov k 30.3.2018

 

Marek Janovčík Miro Habovčík Ondrej Mizanin
Jakub Vaculka Martin Kovarovič I.D. - anonymný darca
Hodúl Miloš Milan Zálešák Ján Hlavačka
D.P. - anonymný darca M.M. - anonymný darca Marián Štetiar
Martin Sedlák Jaroslav Socha Adam Kružec
Jaroslav Jambor Roman Hrčka Martin Uhnák
Stanislav Kuba Michal Badula Milan Blaško
Marián Krupík Kirips Stanley Humaj
Michal Krajčuška Yankojan Ozogáň Andrej
D.M. - anonymný darca Gabo Mácsodi – Csodi Marcel Kadáš
Peter Gállik Martin Kýzek Tibor Varga
Jaro Zbořil divočák Václav Srba
Tomáš Hájek Jaro Weishaupt Michal Chalus
Martin Slezáček - Mates Robert Šponták Pavel Matoušek
Pavel Boček – Mile Pavel Fantyš Marek Hanáček
Ján Ďuriš Matej Slavík Vojtěch Macháček
Pavel Novák Jan Procházka Tomáš Honec
B.B. - anonymný darca Tomáš Lehuta Miki Németh
Miroslav Bajer Roman Puliš – jogurt Pavol Majtán
Michal Pelánek Robert Petr  Lukáš Dobrodenka
Radim Střelec  Juraj Plecho  Dominik Turanský

 

Samozrejme tí, ktorí prehliadli článok o podpore webu stále môžu prispieť. 

 

Príspevky môžte posielať na tieto čísla účtov

2100200156 / 2010 FIO CZ  pre platby v CZK      IBAN   CZ75 2010 0000 0021 0020 0156

520700-4200070773 / 8360 mBank  pre platby v EUR      IBAN   SK92 8360 5207 0042 0007 0773

Všetkých darcov zverejníme v zozname darcov na webe! Ak si niekto neželá byť zverejnený v zozname darcov napíšte to do poznámky pri zasielaní platby.

Ďakujeme!!!

 

 

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook