pivovar helf

Redakcia + kalendár 2020

redakcia

Zdravím všetkých priaznivcov tímu THE REDS, tohto webu a všetkých, ktorí sem aspoň raz z času na čas zavítajú.

Tesne pred letným prestupovým obdobím sme na tomto mieste zverejnili článok, v ktorom sme chceli získať do našich radov „nové posily“ Na tento článok zareagovalo viac ľudí a s potešením môžeme sledovať, že na webe sa objavujú príspevky od nových autorov. Niektorí píšu pravidelnejšie, niektorí iba z času na čas, ale v redakcii sa tešíme každému príspevku. V dnešnej uponáhľanej dobe je čoraz vzácnejšie nájsť ľudí ochotných urobiť niečo vo svojom voľnom čase iba tak, pre potešenie.  Alebo zo zanietenia k svojmu obľúbenému klubu.

kal201

Okrem príspevkov v písanej forme vznikla paralelne partia nadšencov, ktorí sa pustili do tvorby podcastu. Ten zverejňujú na našom webe a na Facebook-u.

kal202

Pokiaľ sa medzi Vami nachádzajú záujemcovia  prispievať nejakým spôsobom pre tento web, budeme samozrejme radi ak sa k nám pridajú. Zaujímavé príspevky a preklady si určite nájdu cestu k zverejneniu. Rovnako tak privítame prispievateľov, ktorí by sa podujali na písanie Preview, resp. Review. V tomto období čaká náš tím slušná paleta zápasov, na ktorú Vám tieto články pripravuje úzky okruh redaktorov. / Noty na to s radosťou poskytneme :-) /

Ak máte záujem píšte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

kal203

Koncom septembra sme Vás v inom príspevku poprosili o finančnú pomoc, ktorú potrebujeme aby sme zaplatili náklady na chod tohto webu. V priebehu ďalších dní poslalo dobrovoľné príspevky niekoľko sponzorov, ktorých zoznam je na konci článku.

kal204

Poslednou aktuálnou novinkou, kvôli ktorej je aj tento príspevok uverejňovaný teraz, je príprava kalendára na rok 2020. V tomto okamihu máme hotovú slovenskú verziu a pracujeme na verzii českej. Úplne presne pracuje na nej jeden z Vás, ktorý sa podujal prepísať v Slovenskej šablóne Slovenské údaje a mená na aktuálne české. Michal  – ďakujeme.

kal205

Niekoľko objednávok sme už zaregistrovali a predpokladaný počet objednaných kalendárov je v tomto okamihu okolo 50 kusov. Pri tomto množstve máme potvrdenú cenu na úrovni tej minuloročnej +/-.  Dúfam, že sa nebude meniť, takže nižšie uvádzame informácie, ktoré by sa už nemali meniť.

Kalendár 2020 :

- stolový, týždenný 54 strán

- formát:  29cm x 14cm

- cena : 9EUR / 230CZK

- poštovné, balné:  3,50EUR / 100CZK

Záujemcovia o kalendár si ho môžu do 14.12. objednať na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Medzičasom sme sa dohodli, že krst kalendára uskutočníme 21.12.2019 vo Vyškove. Tak ako minulého roku to spojíme so sledovaním zápasu. V tom termíne hrá Liverpool zápas na FIFA CLUB WORLD CUP. Záujemcom, ktorým nebudeme vedieť doručiť kalendár osobne, ho zašleme cez Zásielkovňu. Fotografie sú z pripravovaného kalendára.

kal208

Na záver mi dovoľte, aby som v mene redakcie poďakoval všetkým, ktorí finančne prispeli na chod webu. Sú to títo skvelí ľudia:

- Miro Halenár

- Pavel Fantyš

- Jan Procházka

- Ondrej Ptáček

- Pavel Novák

- Peter Gábriš

- Róbert Mako

- Jozef Urban

- Tomáš Lehuta

- Dušan Petriško

- Patrik Gálik

- Martin Fungáč

- Martin Kyzek

- Ivo Sobotka

- Peter Hromádka

- Noro Schultz

- Stanislav Kuba (Stanley)

- Anonymný darca

- Peter Vrab

- Miroslav Habovčík

- Michal Žídek

- Petr Nerkla

- Martin Uhnák

- Tomáš Slezák

- Peter Čička

- Jaro Šlahor

- Libor Spáčil

- Anonymný darca

- Michal Chaluš

- Michal Miga 

- Michael Miga

- Vlado Lukáč

- Martin Benčič

- Rado Svetkovský

- Matej Slavík

- Adam Kružec

- Martin Sedlák

- Jiří Vavruška

- Radek Čtvrtlík (Kenny7)

- Martin Mesík

- Richard Zezula

- Michal Hanusek

- Michal Drobný

- Ján Druška

- Marián Krupík

- Martin Žarnovický

- Daniel Staňo 

- Ivan Starýchfojtú (Derby)

Bleskové zprávy

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

Johnson ukončil kariéru

Anglický internacinál Glen Johnson, který působil v Liverpoolu FC mezi léty 2009 až 2015 a s klubem  vyhrál v roce 2012 Ligový pohár, ukončil ve 34 letech profesionální kariéru.

gel 260x350

Facebook