pivovar helf

Šťastné a veselé Vianoce 2020

Vianoce1

 

Je to skutočne priam až neuveriteľné, ale opäť tu máme sviatky pokoja a mieru, ktoré nám dávajú príležitosť zabudnúť na starosti bežných dní.

 

Opäť sa všetci čudujeme, že tých 365 dní od posledných Vianoc ubehlo veľmi rýchlo. No je na čo spomínať. Rok 2020 sa svojím spôsobom vymyká z radu rokov predchádzajúcich. Nielen pre obmedzenia, ktoré určite zasiahli všetkých. Pri spomienkach by mali prevažovať tie radostné, ktoré nám náš milovaný klub v uplynulom roku ponúkol celú radu.

Aktuálne umiestnenie na prvej priečke ligovej tabuľky, postup do jarnej časti Ligy Majstrov z prvého miesta môžeme pri zdravotných problémoch, ktoré postihli klub brať ako darček pod stromček. Ten je výsledkom v neposlednej rade poctivej príprave hráčov a skvelej práci realizačného tímu.

Dovoľte mi aby som Vám v mene redakcie LIVERPOOLSKY.NET poprial šťastné a veselé Vianoce, plné pohody, pokoja v kruhu Vašich najbližších.

 

Christmas2020

Add a comment

Aj Liverpoolsky net hľadá posily

redakcia

Ak sa Vám zdá, že Ste podobný článok s podobným obsahom už videli, tak je všetko v poriadku. Patríte medzi vnímavých čitateľov tohto webu a navyše Vám aj pamäť slúži celkom dobre. Tento článok sme uverejnili približne pred rokom, a situácia sa opakuje. S jediným rozdielom, ktorý je vo všeobecnosti vítaný : Na rozdiel od minulého roku redakcia v ešte užšom kolektíve ako to bolo pred rokom, "zožala" úspech v podobe zisku ušatej trofeje nášho milovaného klubu. Všetko ostatné sme si v prvom kole dovolili dať na spôsob "kapitán Danko" -  teda Ctrl C - Ctrl V

Add a comment

Číst dál: Aj Liverpoolsky net hľadá posily 

Bleskové zprávy

Los FA Cup

Ve čtvrtém kole FA Cupu se LFC střetne s Manchesterem United. Zápas se odehraje během víkendu 23-24. ledna. Vítěz se v pátem kolem střetne s vítezem zápasu West Ham United - Doncaster Rovers.

Balíčky 2. půlka

Stále dostupné lístky a balíčky na 2. půlku sezóny viz zde. Dostupný je také balíček na 3. kolo FA Cupu proti Evertonu.

Chamberlain #15

Po odchodu Daniela Sturridge nezůstalo číslo 15 dlouho na ocet, v příští sezóně s ním na pažity v dresu LFC vyběhne Alex Oxlade-Chamberlain, který doposud nosil číslo 21.

Mané lednovým vítězem

Sadio Mané se stal nejlepším hráčem za měsíc leden v očích fanoušků LFC. Předstihl tak druhého Mo Salaha a třetího Roberta Firmina.

ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN

O malú chvíľu nastúpi po takmer roku Alex Oxlade-Chamberlain na zápas  : Derby U23 vs Liverpool U23

titi liverpoolsky

Facebook